W ramach noworocznej promocji, berlińska sieć hosteli a&o oferuje noclegi w pokojach wieloosobowych już od 9 euro. Za 9 euro klienci mogą zarezerwować nocleg w hostelach w Warszawie, Pradze i Budapeszcie. W pozostałych miastach ceny zaczynają się od 13 euro. 

Oferta obowiązuje do końca lutego, a dostępność łóżek jest ograniczona. Więcej informacji oraz możliwość dokonania rezerwacji są dostępne na stronie https://www.aohostels.com/pl/offers/

Łącznie z ponad 28 000 łóżek a&o jest największą siecią hosteli na świecie. Marka promująca się hasłem „Everyone can travel” oznacza niedrogie noclegi w centralnych lokalizacjach europejskich metropolii i łączy cechy hotelu i hostelu pod jednym dachem. Obecne 40 obiektów w dziewięciu krajach oferuje nowoczesne pokoje dwuosobowe, a także wspólne pokoje wieloosobowe dla maksymalnie ośmiu osób. 8-osobowe pokoje są szczególnie popularne wśród klas szkolnych, grup i klubów, ale także wśród turystów indywidualnych. a&o oferuje również pokoje wyłącznie dla kobiet.


Źródło: Emilia Kibik zorientowani.pl