Dolnośląska Organizacja Turystyczna w swych działaniach podejmuje wiele interesujących inicjatyw promujących dolnośląski potencjał turystyczny. Tym razem planujemy wspólnie z Kopalnią Złota w Złotym Stoku zorganizować polsko-czeskie morsowanie. 

Morsowanie niesie ze sobą mnóstwo korzyści dla ciała i umysłu. Regularna ekspozycja na zimne temperatury może poprawić ogólne samopoczucie. Zimowe kąpiele to świetna rozrywka, dawka pozytywnej energii oraz według osób praktykujących moc zdrowia w jednym. Niestety nie wszyscy wiedzą, że można to robić pod ziemią, np. w Kopalni Złota, która co rusz zaskakuje nas swoimi odkryciami.

Już w marcu tego roku tj. 4.03.2023 r. spotkają się miłośnicy lodowatych kąpieli. Morsy z Czech i Polski zażyją orzeźwiającej zdrowotnej kąpieli właśnie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Dolnego Śląska.

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić również Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Każdy z Państwa będzie miał okazje spróbować swoich sił pod okiem wprawionych Morsów. Zapewniamy wyśmienitą zabawę.

Wszystkie pytania z tym wydarzeniem związane proszę kierować do Pani Ilony Ziemińskiej na maila: ilona.zieminska@dot.org.pl lub telefonicznie 510 793 007.

Źródło i zdjęcia: Dolnośląska Organizacja Turystyczna