Fot. PHH

– podkreśla Tomasz Zubek, Dyrektor Biura Sprzedaży w Polskim Holdingu Hotelowym.

Zniżki obowiązują wyłącznie w przypadku dokonania rezerwacji poprzez bezpośrednie kanały obiektu (telefonicznie lub mailowo), jak również możliwa jest rezerwacja na miejscu w obiekcie. Nie obejmują rezerwacji dokonanych za pośrednictwem innych podmiotów lub stron internetowych pośredników oraz nie łączą się z innymi promocjami. Zniżki zostaną naliczone przy meldunku w obiekcie po okazaniu Międzynarodowej Legitymacji Studenckiej. Informacje o ośrodkach Grupy PHH, w których obowiązuje karta, można znaleźć na stronie www.wPolsceNajlepiej.pl.

Stowarzyszenie ISIC jest organizacją non-profit zajmującą się zarządzaniem i rozwojem Międzynarodowej Legitymacji Studenckiej (ISIC). Składa się z ponad 150 członków społeczności (46 organizacji będących pełnoprawnymi członkami). Jest regulowane przez Konwencję Stowarzyszenia ISIC i nadzorowane przez Zarząd Stowarzyszenia ISIC.

Grupa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Oferuje rozbudowaną sieć hoteli i obiektów, zlokalizowanych w różnych częściach Polski – w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, a także turystycznych rejonach górskich i nadmorskich. Współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group i Accor.

Więcej informacji: www.phh.pl

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Polski Holding Hotelowy