Wizz Air ogłosił nową trasę z Krakowa do Tirany. Pierwszy lot odbędzie się 25 marca 2024 roku. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a ceny rozpoczynają się od 109 PLN.

Począwszy od 25 marca 2024 r. polscy podróżni WIZZ będą mieli możliwość polecieć z Krakowa do Albanii aby odwiedzić Tiranę. Loty zaplanowane sa pięć razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki, piatki i niedziele. Bilety można rezerwować na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ.

Tirana, stolica Albanii, znana jest z mieszanki stylów architektonicznych, co czyni ją miastem o dużym znaczeniu kulturalnym. Bogata historia, wyśmienita kuchnia i lokalna gościnność sprawiają, że jest to obowiązkowy cel podróży dla tych, którzy chcą odkryć nowe kultury i przeżyć inspirujące doświadczenia. Tirana jest otoczona zapierającymi dech w piersiach naturalnymi krajobrazami, w tym Parkiem Narodowym Dajti, co czyni ją idealnym miejscem dla poszukiwaczy przygód.

Tirana jest również doskonałą bazą wypadową do zwiedzania pobliskich atrakcji przyrodniczych, a bliski dostęp do Morza Adriatyckiego to jedna z wielu zalet wakacji w stolicy Albanii. Turyści mogą wybrać się na krótką wycieczkę do pobliskich nadmorskich miast Durres i Vlore.

Z przyjemnością dodajemy do naszej polskiej siatki połączeń coraz więcej różnorodnych miejsc wakacyjnych, zapewniając klientom możliwość odkrywania ciekawych miast i krajów. Nowa trasa z Krakowa do Tirany zaoferuje polskim pasażerom bezpośrednie połączenie z pięknym krajem Albanią i jej stolicą. W WIZZ pozostajemy zaangażowani w oferowanie nikokosztowych tras do wielu ekscytujących miejsc i czekamy na powitanie pasażerów na pokładzie naszych nowych i ekologicznych samolotów!

– powiadziała Valeria Bragarenco, managerka ds. Komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Aby zapewnić sobie dodatkowy komfort, Wizz Air zaleca, aby pasażerowie dodali usługę WIZZ Flex do swoich rezerwacji. W ten sposób pasażerowie mogą wybrać podróż w innym terminie lub do innego miejsca docelowego, a także mają możliwość anulowania lotu do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i uzyskania natychmiastowego zwrotu 100% pierwotnej ceny biletu w formie punktów na konto WIZZ.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Wizz Air