W dniach 21 – 23 października odbędą się w Poznaniu Targi Regionów i Produktów Turystycznych 2022. TOUR SALON to miejsce spotkań z dostawcami usług turystycznych, ze znanymi podróżnikami i pasjonatami wypraw.

Targi TOUR SALON są miejscem inspiracji dla kilku tysięcy pasjonatów podróży, którzy poszukują destynacji dla swoich wypraw weekendowych czy wakacyjnych. Co roku prezentują się tutaj polskie regiony, miasta i gminy, organizatorzy wypraw, przewoźnicy, a także dostawcy usług turystycznych zza granicy.

Ekspozycja i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych destynacji, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Atutem jesiennej edycji TOUR SALON 2022 będą, odbywające się równolegle, targi turystyki caravaningowej Caravans Salon. To jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju. Swoją ofertę prezentują na nich najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to idealna okazja do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży. W czasie Tour Salon 2022 odbędzie się jego jubileuszowa, 10. edycja.

Więcej o wydarzenia na stronie: www.tour-salon.pl

Źródło i zdjęcie: tour-salon.pl