Najlepsze atrakcje w górach i mieście z jednym karnetem

Puszysty śnieg na lodowcu Stubai? Kultura i rozrywka w stolicy kraju związkowego Innsbruck? Lub relaks w saunie i raju kąpielowym? To i wiele więcej obejmuje karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck. Unikalny na skalę światową wielofunkcyjny karnet otwiera niezwykle wiele drzwi i sprawia, że wakacje w Dolinie Stubai i wokół Innsbrucka są pełne przeżyć.

Nie musisz się zastanawiać i planować, po prostu skorzystaj spontanicznie z oferty i ciesz się – to idealne wakacje z licznymi korzyściami SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck. Karnet to nie tylko kolejna karta wstępu, ale klucz do wakacji all-inclusive i idealny towarzysz podróży do serca Tyrolu. W sumie karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck obejmuje 40 usług: od wysokogórskich przeżyć po ciekawe oferty lifestylowe w mieście.

Z karnetem goście mają dostęp do 13 terenów narciarskich z 291 km tras zjazdowych i 48 km tras narciarskich, w tym 8 z nocną jazdą na nartach lub saneczkarstwem, 22 oferty lifestylowe, kulturalne i krajoznawcze, 3 baseny oraz skibusy i Hop-on Hop-off Bus Sightseer. Korzystaj również z dobrych połączeń komunikacyjnych między miastem Innsbruck a okolicznymi terenami narciarskimi. Zapewniamy Ci wyjątkowe możliwości. Co powiesz na przykład na zjazd rano po doskonale przygotowanych stokach lub stoki z puszystym śniegiem, a po południu wizytę w najstarszym muzeum na świecie w Zamku Ambras w Innsbrucku lub w efektownym Muzeum Swarovskiego w Wattens?

Idealny program sportowy dla całej rodziny

Karnet SKI pluKarnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck zapewnia wszystko, czego fani sportu mogą sobie życzyć. Innsbruck ma prawie 300 km tras na 13 terenach narciarskich, w tym na lodowcu z gwarancją śniegu. Należą do nich prawdziwe wyzwania, takie jak stroma trasa narciarska na Hafelekar, powyżej Innsbrucku przy łańcuchu północnym. Następnie możesz cieszyć się kąpielą w raju kąpielowym StuBay lub w centrum rekreacyjnym Neustift oraz na krytym basenie Axams.

Dla małych i dużych gości karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck otwiera drzwi do wielu radosnych przeżyć wakacyjnych. Niemal nieograniczona jazda na nartach, do tego wieczorny tor saneczkowy, wizyta w Alpenzoo w Innsbrucku, spektakularna wycieczka na stadion skoczni Bergisel z widokiem ze Starthaus na skocznię narciarską i całe miasto Innsbruck lub fascynujące odkrycia akustyczne w Centrum Nauki Audioversum.

Oferta obejmuje elementy kultury i mobilności

Oprócz urozmaiconej zabawy na nartach karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck ma jeszcze więcej zaoferowania. Od renesansowego zamku Ambras Innsbruck ze zbiorami dzieł sztuki i zbrojowniami, poprzez cesarski pałac Hofburg, muzeum Złoty Dach i wiele innych muzeów w Innsbrucku, aż do światowej sławy Świat Kryształów Swarovskiego w pobliskim Wattens – karnet zapewnia program rekreacyjny, który uszczęśliwi każdego turystę.

Karnet zapewnia idealną ofertę mobilności, dzięki czemu do licznych atrakcji można dotrzeć w spokojny i nieskomplikowany sposób. W cenę wliczone są autobusy dla narciarzy w dolinie Stubai, Innsbrucku i okolicy oraz w Wipptal zapewniające trasy pozwalające dotrzeć do terenów narciarskich. Idealnym uzupełnieniem tego jest Sightseer, połączenie autobusowe hop-on-hop-off do prawie wszystkich zabytków i atrakcji w Innsbrucku, oferowane codziennie w 40-minutowych odstępach od godziny 9:55 do 15:55.

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck jest dostępny w kasach 13 kolejek górskich uczestniczących w programie, w Informacji Turystycznej Innsbruck/Burggraben oraz
w hotelach uczestniczących w programie. Jest ważny od 1 października 2021 do 8 maja 2022 przez okres od 2 do 21 dni. Ceny zaczynają się od 117 euro dla dorosłych za dwa dni. Dzieci urodzone w 2014 roku lub później mogą dołączyć bezpłatnie, jeśli towarzyszy im płacący rodzic. W tym roku istnieje również możliwość rezerwacji karnetu SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck online za jednym kliknięciem myszy. Karnety szybko i łatwo docierają do wszystkich wczasowiczów pocztą.

BEZPIECZNA GOŚCINNOŚĆ – informacje o koronawirusie COVID-19
Ochrona i zdrowie wszystkich gości oraz pracowników mają w Tyrolu najwyższy priorytet. Wszystkie szczegółowe informacje na temat wytycznych i aktualnych zaleceń dotyczących bezpiecznej gościnności można znaleźć na stronie internetowej pod adresem: https://www.willkommen.tirol/

Więcej informacji:
www.ski-plus-city.com
www.ski-plus-city.com/home/service/presse/

Źródło i zdjęcia: „Tourist board Stubai Tyrol”