Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceGolden Tulip Międzyzdroje Residence należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego przeszedł modernizację przestrzeni wspólnych lobby, restauracji oraz baru. Głównym celem było stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni wpisującej się w DNA marki Golden Tulip.

Jesteśmy na rynku już 10 lat i od zawsze komfort wypoczynku naszych gości był dla nas najważniejszy, dlatego chcemy się rozwijać i udoskonalać nasze wnętrza. Modernizacja naszych przestrzeni wspólnych miała przede wszystkim na celu zmianę układu przestrzeni obiektu, tak aby nasi goście mogli w pełni ją wykorzystać przy jednoczesnym zachowaniu swobody i harmonii. Międzyzdroje to jedna z najbardziej popularnych nadmorskich miejscowości, dlatego zachęcamy wszystkich do wypoczynku w naszym obiekcie

– zaznacza Anna Rychłowska, Zastępca Dyrektora Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Za realizację projektu odpowiedzialna była firma Serwis Andrzej Łęgowski, zajmująca się od wielu lat modernizacjami powierzchni w obiektach turystycznych. Projekt miał za zadanie zmianę układu funkcjonalno-przestrzennego w recepcji, lobby hotelowym, restauracji i barze. Zmianie uległa również kolorystyka wnętrz, nawiązująca do marki Golden Tulip, odzwierciedla charakterystyczny styl i elegancję. Pojawiły się również motywy roślinne utrzymane w klimacie boho.

Projekt miał za zadanie zmianę układu funkcjonalno-przestrzennego w recepcji, lobby hotelowym, restauracji i barze. Przeniesienie baru do lobby obiektu uczyniło to miejsce bardziej dostępnym i zapewniło gościom łatwiejszy dostęp do napojów i przekąsek w czasie spotkań towarzyskich lub podczas oczekiwania na zameldowanie. W miejscu, gdzie wcześniej znajdował się bar, znalazły się teraz przytulne stoliki restauracyjne, tworzące bardziej kameralne i intymne miejsce do spożywania posiłków 

podkreśla Andrzej Łęgowski, właściciel firmy Serwis.

Tulip Międzyzdroje Residence to nowoczesny obiekt marki Golden Tulip, należącej do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group. Zlokalizowany jest tuż przy piaszczystej plaży, w otoczeniu Parku Wolińskiego, niespełna dwa kilometry od centrum Międzyzdrojów. Obiekt oferuje 110 apartamentów z aneksami kuchennymi, dwie sale konferencyjne, restaurację oraz bar i lobby, a także duży podziemny parking. Ponadto znajdziemy tu strefę wypoczynku, obejmującą basen, saunę suchą i parową oraz jacuzzi.  

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcia: Polski Holding Hotelowy