Tripadvisor, amerykańska platforma internetowa, która umożliwia użytkownikom przeglądanie i dodawanie recenzji hoteli, restauracji i atrakcji turystycznych na całym świecie, od lat cieszy się ogromnym autorytetem wśród podróżnych. Nagroda Travelers’ Choice przyznawana jest w oparciu o opinie gości, którzy odwiedzili dane miejsce i pozostawili komentarz w serwisie w ciągu 12 miesięcy. Dzięki temu Tripadvisor jest cennym i godnym zaufania wyznacznikiem ciekawych miejsc do odwiedzenia.

– podsumowuje Artur Derela, Dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel i Dyrektor Operacyjny Grupy PHH, odpowiadający za region centralny.

Warszawski Courtyard w platformie Tripadvisor, gdzie ocenianych jest 155 warszawskich hoteli, zajmuje drugie miejsce, Renaissance zamyka pierwszą dziesiątkę, a Hampton by Hilton Warsaw Airport zajmuje 24. miejsce.

Hampton by Hilton Warsaw Airport w Warszawie zlokalizowany jest w pobliżu Lotniska Chopina, w niewielkiej odległości od biznesowej dzielnicy miasta i 7 km od ścisłego centrum miasta. Ten trzygwiazdkowy hotel posiada 116 pokoi, bar i restaurację, salę fitness, salę konferencyjną, jak również strefę workzone.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminala na Lotnisku Chopina w Warszawie. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 nowoczesnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 760 m2, w tym salę balową o powierzchni 400 m2. Hotel był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, co uplasowało go w czołówce najlepszych obiektów tej marki na świecie.

Renaissance Warsaw Airport Hotel znajduje się naprzeciwko terminalu Lotniska Chopina w Warszawie. Dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami. Jako jedyny hotel w okolicy lotniska ma w swojej ofercie basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA. Goście mogą również skorzystać z Club Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska. W obiekcie znajduje się restauracja Challenge ‘32, nGin bar i nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta i obejmuje 14 sal bankietowo-konferencyjnych.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Polski Holding Hotelowy