Polski touroperator Join Up! Polska zainagurował loty do Turcji. 27 kwietnia z rzeszowskiego lotniska Jasionka, a 29 kwietnia z lotniska Chopina w Warszawie, odbyły się pierwsze loty do tureckiego kurortu Antalya. Oba samoloty miały pełne obłożenie, a miejsca na wyjazd zostały zarezerwowane na wiele tygodni przed odlotem.

O komfort pasażerów i kameralną atmosferę na pokładzie, podczas przelotu na tureckie wybrzeże, zadbał personel pokładowy samolotów SkyUp. Stewardessy i stewardzi pracują w nowoczesnych, pomarańczowych strojach “Sky Champions”. Mają również wygodne, sportowe buty, zaprojektowane specjalnie dla SkyUp przez Nike.

Podróżowanie to celebrowanie chwil, a my chcemy te szczególne momenty świętować. Dlatego też jest mi niezmiernie miło, że w imieniu całego zespołu Join Up! Polska mogę  uczcić wraz z pasażerami nasz pierwszy lot do Turcji. Na lotnisku przygotowaliśmy niespodzianki i drobne prezenty dla naszych gości odlatujących do słonecznej Antalyi

– powiedziała Katarzyna Bayraktar, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Join UP! Polska. 

Pasażerowie do Turcji udali się na pokładzie samolotów SkyUp, operatorem lotów był Tailwind. SkyUp to 10 samolotów Boeing 737 z nowoczesnym designem i strategiczny partner touroperatorów marki Join UP! Razem tworzą grupę przedsiębiorstw UP Family. Join Up! Polska zapewnia, że już wkrótce przedstawi na polskim rynku plan lotów na sezon 2023-2024.

W Turcji, Join UP! współpracuje ze swoim zaufanym partnerem biznesowym – firmą Summer Tour. Summer Tour to operator turystyczny działający od wielu lat na rynku tureckim.

Turcja wraz z Egiptem należą do flagowych kierunków i kluczowych destynacji Join UP!. W każdej destynacji mamy niezawodnych partnerów, którzy zapewniają wsparcie na miejscu. Jestem pewna, że polscy turyści będą oczarowani tym, co dla nich przygotowaliśmy. Podążamy za trendami, oferując najbardziej popularne hotele w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy naszych gości, między innymi do Grand Sunlife, Klas More Beach, Asdem Park, Ozkaymak Kemer Marina, Asdem Beach,Club Marakesh Beach,Clover Magic Altinkum Park

podsumowuje Rafał Napierała, Head of Product and Revenue, Join Up! Polska

Współpraca Join UP! z SkyUp umożliwi pasażerom komfortowe i bezpieczne podróżowanie do wybranej przez siebie destynacji, korzystając z najnowocześniejszych samolotów i doświadczonej załogi. Wyselekcjonowana baza hotelowa to kolejny element oferty, który wyróżnia Join UP! na tle innych touroperatorów. Każdy z hoteli jest starannie wybierany pod kątem jakości usług, lokalizacji i standardów, aby zapewnić gościom najlepsze wakacje.

Oferta jest nieustannie rozszerzana o nowe destynacje W tym sezonie, oprócz lotów z Rzeszowa i Warszawy, do Antalyi można polecieć również z Katowic. Spragnieni słońca klienci, latem mogą udać się, obok Turcji i Egiptu (to całoroczna destynacja), do Czarnogóry, Tunezji i Albanii. Firma oferuje loty również z Gdańska, Poznania i Wrocławia.


Join UP!™ to ukraiński touroperator, który powstał w 2010 roku. W ciągu 13 lat stał się jednym z najsilniejszych organizatorów turystyki i jednym z kluczowych graczy na rynku turystycznym. Przed wojną udział rynku Join Up™ w Ukrainie wynosił 30%, zaś w 2023 roku osiągnął 40%. W 2021 roku obroty osiągnęły 400 mln USD. Podmioty działające pod marką Join UP!™ są reprezentowane również w Estonii, Litwie, Łotwie, Kazachstanie, Mołdawii, Polsce i Rumunii. Główna siedziba firmy znajduje się w Kijowie.  Organizacje działające pod marką Join UP!™ wraz ze SkyUp są częścią grupy biznesowej UPFamily, która obecnie zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Źródło i zdjęcia: 24/7Communication