World Travel Market London 2022 odbędzie się jak już od kilku lat w ExCeL London w dniach 7-9 listopada. WTM już od 42 lat jest globalnym liderem, który inspiruje, kształci i pozyskuje profesjonalistów z branży turystycznej oraz pomaga im tworzyć światowej klasy, konkurencyjne doświadczenia podróżnicze.

Zbliżająca się 43. edycja World Travel Market London pokaże, jak branża zmieniła się i dostosowała w ciągu ostatnich dwóch lat, aby sprostać zmieniającemu się zapotrzebowaniu konsumentów. To wydarzenie jest obowiązkowe i pomoże określić przyszły kierunek branży.

World Travel Market London, wiodące międzynarodowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży turystycznej, otwiera nowe możliwości biznesowe zarówno dla profesjonalistów z branży turystycznej, jak i eksportowej. To tutaj gromadzą się najlepsi profesjonaliści z branży turystycznej, aby dzielić się swoimi doświadczeniami i uzyskiwać wgląd w dane dotyczące trendów i celów podróży.

Firmy turystyczne z całego świata mogą wystawiać się i prezentować na wydarzeniu B2B, które skupia najbardziej znane nazwiska w branży hotelarskiej i turystycznej, znane miejsca i atrakcje turystyczne, dostawców innowacyjnych technologii, linie lotnicze i innych dostawców technologii turystycznych. NTO i podróżni międzynarodowi mogą robić interesy z najlepszymi nabywcami. Mają również możliwość zaprezentowania swoich usług w międzynarodowych mediach.

Można zarejestrować się na oficjalnej stronie WTM London:
https://www.wtm.com/london/en-gb.html

Źródło: CBS Trade shows Guide
Tekst: Anna Molęda – Kompolt