Szukasz niesamowitych, zapierających dech w piersiach miejsc?

Czy jesteś gotowy na niezapomniane przeżycia, które pobudzą Twoje zmysły i rozpalą wyobraźnie?

Odkryjesz je na targach turystycznych Atrakcje Regionów!

To doskonała inspiracja przy planowaniu weekendowych i wakacyjnych podróży

Przed nami kolejna, dwunasta już edycja Targów Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów, które odbędą się w dniach 24 – 26 maja na terenie największego na Śląsku Parku w Chorzowie, a dokładnie na Dużej Łące obok hali Kapelusz.

Targi Atrakcje Regionów to prawdziwa gratka dla wielbicieli podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na targach każdy znajdzie kierunek, który go zainspiruje. To niepowtarzalna okazja, by  zapoznać  się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów i gmin. Odwiedzający znajdą tu nie tylko foldery i mapy, ale także aktualne szlaki rowerowe, będą mieli sposobność do  rzeczowej rozmowy z przewodnikami, kustoszami oraz przedstawicielami stowarzyszeń i lokalnych grup działania.

Na gości oprócz bogatej oferty  wypoczynkowej czekać będą różnorodne atrakcje – spotkania z ciekawymi ludźmi, występy kapeli góralskiej prezentującej  kulturę i folklor  Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz warsztaty naukowe i rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych.

Warto przyjść i zobaczyć m.in.:

 Seans w kinie 5d, Czarownicę z Łysej Góry, Piracką Misję– spotkanie z papugami, Magiczne warsztaty tworzenia lodów , Pokaz kowalstwa artystycznego,  Musztrę Kozielskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej,  Pokazy i warsztaty naukowe „Człowiek – niezwykła maszyna” , Występ kapeli góralskiej  – górali beskidzkich oraz stroje regionalne z Beskidu Śląskiego i Żywieckiego,  Górali Pieńskich ;

Odkryć  zagadki  tajnego projektu Riese , poznać  szlaki winiarskie  a także na degustacje produktów regionalnych  oraz prezentacje wyrobów rękodzieła ludowego.

CHORZÓW, 24 – 26 maja 2024 –  Park Śląski Duża Łąka przy hali Kapelusz

Wstęp bezpłatny   www.atrakcje-regionow.pl

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Atrakcje Regionów