Kiedy firma korzystająca z usług Bolt Business wystawi Kupon, pracownik lub partner biznesowy otrzyma e-mailem kod zniżkowy, który należy skopiować do aplikacji Bolt by skorzystać z tańszego przejazdu. Klienci Bolt Business mogą wybierać spośród trzech rodzajów Kuponów. 

  • Kupony bez ograniczeń – osoba otrzymująca kod zniżkowy może skorzystać z dowolnej liczby przejazdów w ramach ustalonego limitu wydatków. 
  • Kupony z procentowym rabatem – dają określony procent zniżki na przejazd do określonej kwoty, na przykład 25% zniżki na przejazd, który kosztuje nie więcej niż 20 zł, natomiast Kupony z rabatem kwotowym – pokrywają ustaloną kwotę, np. zniżkę na przejazd o wartości 20 zł.

Kupony Bolt Business pozwalają na kontrolę poziomu rabatu i czasu, w którym można je zrealizować. Firmy mają wgląd do informacji ile Kuponów zostało zrealizowanych,a podsumowanie można wyeksportować z systemu w celu usprawnienia raportowania i rozliczeń. Klienci Bolt Biznes ponoszą koszty tylko zrealizowanych Kuponów.

– komentuje Radosław Mincewicz, Bolt Business Country Sales Manager w Polsce.

Usługi Bolta w zakresie przejazdów służbowych to kolejny krok w realizacji misji Bolta, jaką jest tworzenie miast dla ludzi, a nie samochodów. Uruchomiona w 2018 r. usługa Bolt Business ułatwia korzystanie z aplikacji Bolt do celów biznesowych. Bolt Business jest dostępny na ponad 40 rynkach, a od 2023 r. z usługi na całym świecie korzysta ponad 30 000 firm.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Bolt