ZOSTAŃ WYSTAWCĄ!

Atrakcje Regionów w Parku Śląskim w Chorzowie

10 – 12 czerwca 2022 roku

Zaproś Śląskie Rodziny na wypoczynek w Twoim regionie/obiekcie.

Wybij się ponad konkurencję.

Fot. Atrakcje-regionow.pl

Targi będą miały charakter imprezy otwartej. Towarzyszyć im będą m.in. prezentacje regionów,  degustacje potraw regionalnych, prezentacje sprzętu turystycznego, spotkania z interesującymi ludźmi.

Targi odbywają się pod honorowym patronatem:

PROMUJ SWÓJ REGION/ OBIEKT/ ATRAKCJE TURYSTYCZNE!

Targi Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów” to kompleksowa impreza w woj. śląskim. Każdy odwiedzający Targi znajdzie tu wszystko z czym kojarzy mu się idealny wypoczynek. Zwolennicy turystyki aktywnej mogą zapoznać się z szeroką ofertą miejsc idealnych na wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, wspinaczkę. Po aktywnym i intensywnym spędzeniu czasu swoje siły będą mogli zregenerować w jednym ze spa, w które oferta targowa jest również bogata. Ci , którzy wolą ciszę i spokój znajdują oferty doskonałych miejsc do samotnych wycieczek, długich spacerów i bez problemu mogą połączyć chęć odpoczynku od wielkiego zgiełku z poznaniem tradycyjnych smaków lokalnych kuchni czy przeżywania bogatej historii odwiedzanych terenów. Przed sezonem zimowym warto też poinformować klientów o ofercie narciarskiej i wskazać miejsca gdzie mogą wykorzystać swoje bony turystyczne.

 X Targi Atrakcje Regionów to TARGI INNE NIŻ WSZYSTKIE!  Wyjątkowość ich stanowi:

  • Jesteśmy TU gdzie Wasz klient!  Targi odbywają się  w miejscu aktywnego wypoczynku  mieszkańców Śląska. Tutaj się jeździ na rowerach, rolkach, spaceruje z „ kijami”, jeździ kolejką linową, odpoczywa wśród zieleni drzew.
  • Miejsce targów – największy Park na Śląsku (ponad 650 hektarów)- domki zewnętrzne w sąsiedztwie Stadionu Śląskiego, ZOO i Wesołego Miasteczka. Park znajduje się na pograniczu trzech śląskich miast: Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śl.
  • Wstęp na targi jest bezpłatny
  • Goście odwiedzający to przede wszystkim turyści szukający inspiracji na indywidualne formy wypoczynku, wielbiciele turystyki pieszej, rowerowej, górskiej, gastro-turyści, pasjonaci żeglarstwa,  rodziny z dziećmi
  • Zdaniem naszych Wystawców: „Warto tu być”; „Konkretni, zainteresowani ofertą odwiedzający”

Biuro targów:

tel. kom. 785 929 205, 695 249 555

targi@atrakcje-regionow.pl

www.atrakcje-region

Źródło, zdjęcia i grafika: Atrakcje-regionow.pl