Największa portugalska impreza turystyczna - Warsztaty Turystyczne „Portugalia i kraje portugalskojęzyczne” już w listopadzie.
Spotkania w Czechach i Polsce; w trzech miastach – w  Pradze -21.11, w Poznaniu- 23 .11, w Warszawie-24.11

W tym roku, w dniach 21, 23 i 24 listopada, odbędą się Warsztaty Turystyczne „Portugalia i kraje portugalskojęzyczne”. Będzie to już szósta edycja tego wydarzenia, które od roku 2016 cyklicznie odbywa się w dwóch miastach Polski, a od lat kilku również w  czeskiej Pradze . Organizatorami warsztatów jest Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, której partnerem jest Turismo de Portugal.

W tym roku warsztaty odbędą się w trzech miastach – w Pradze  -21 listopada (Hotel Andels’ House Vienna), w Poznaniu – 23 listopada (Hotel Andersia) i w Warszawie- 24 listopada (Hotel Regent).

Odpowiadając na ogromnie zainteresowanie Portugalią na polskim rynku,  w wydarzeniu weźmie udział rekordowa liczba dostawców z Portugalii kontynentalnej i wysp oraz krajów luzofońskich. Udział w cyklu warsztatów  potwierdzili przedstawiciele ponad 30 firm – DMC, sieci hotelowych, przedstawicieli regionów oraz dostawcy innych usług dla firm turystycznych.


We wszystkich trzech miastach spotkania rozpoczynają się  o godzinie 17:00 i będą trwały do godziny 20:00. Dla tych uczestników, którzy odwiedzą największą ilość stoisk przewidziany jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Po warsztacie organizatorzy zapraszają na kolację i dobre portugalskie wino. Rejestracja na wydarzenia rozpoczyna się w tym tygodniu.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować na email: touristicworkshop@ppcc.pl.

Uprzejmie informujemy, że do udziału w warsztatach upoważniać będzie potwierdzenie od organizatora.

Zapraszamy serdecznie wszystkie firmy turystyczne zainteresowane portugalskimi ofertami turystycznymi, nawiązaniem nowych kontaktów z dostawcami oraz spotkaniem ze swoimi partnerami z Portugalii.

Kontakt dla prasy – PPCC Deputy Manager, Elżbieta Jura email: ej@ppcc.pl

Źródło i grafika:  Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza