Linia lotnicza Wizz Air Europe uruchomiła usługi transmisji danych eSIM dla swoich klientów podróżujących za granicę. Dzięki niej można zaoszczędźić na opłatach roamingowych podczas podróży.

Usługa eSIM koncentruje się na dostarczaniu klientom niezawodnych i szybkich danych mobilnych, zapewniając bezproblemową łączność. Wizz Air umożliwia klientom korzystanie z niedrogich opcji mobilnej transmisji danych z dostępem do ponad 245 sieci komórkowych, dzięki czemu pozostają w kontakcie w ponad 150 krajach bez konieczności zmiany fizycznej karty SIM.

Dzięki usłudze eSIM klienci mogą teraz korzystać z możliwych do zaplanowania i zoptymalizowanych pod względem kosztów pakietów przedpłaconych mobilnych usług transmisji danych, eliminując potrzebę korzystania z drogich usług roamingowych i unikając niepewnych połączeń Wi-Fi.

Niezależnie od tego, czy ktoś podróżuje z jednym, czy z wieloma urządzeniami, może łatwo zarządzać i śledzić swoje plany transmisji danych. klienci mogą wygodnie monitorować wykorzystanie danych, upewniając się, że nie przekraczają przydzielonych im limitów. Co więcej, z eSIM można korzystać do 12 miesięcy od ostatniej podróży.

Aby usługa była dostępna dla wszystkich, płatności za usługę Dane eSIM można wygodnie dokonywać za pomocą karty bankowej, co zapewnia bezpieczną i sprawną obsługę transakcji. Wizz Air z oferuje klientom tę usługę, zapewniając niedrogie i wygodne usługi mobilnej transmisji danych podczas podróży w Europie i poza nią.

Źródło i zdjęcie: Wizz Air