Szukasz czegoś oryginalnego, co zapamiętasz na długo? Odkryj gwiaździste niebo z nowej perspektywy, niepowtarzalne nocne widoki na Tatry Bielskie oraz gwiazdy na wyciągnięcie ręki. Przeżyj magiczny spacer Ścieżką w Koronach Drzew wieczorową porą w wysokości aż 1 170 m n. p. m. Ośrodek narciarski Bachledowa Dolina na Słowacji zaprasza turystów z Polski.

Po nietradycyjnym spacerze jest dobrym pomysłem sankowanie z adrenaliną. Nasz tor saneczkowy prowadzi przez piękny las z szczytu Magury Spiskiej od szkoły narciarskiej aż do parkingu w Bachledowej dolinie. Tor z przyjemnym nachyleniem jest długi 2,5 km. W świetle księżyca i gwiazd tor oświetlony jedynie czołówkami nabiera zupełnie innego urokliwego klimatu.

Uwielbiamy doznań i dlatego w Bachledce oferujemy możliwość przeżycia oryginalnych i niepowtarzalnych chwil pod gwiazdami, o których z przyjemnością będziesz wspominać przez długi czas. Przyjedź do nas z przyjaciółmi, zrób niespodziankę partnerowi lub nagrodź dzieci i zabierz ze sobą całą rodzinę.

Wieczorne zwiedzanie Ścieżki i sankowanie będzie czynne od 4 lutego 2023 r. i to do końca sezonu zimowego 2 dni w tygodniu – wtorki i soboty od 17:00 do 20:00 godziny. Kupując całodzienny karnet Tatry Super Ski ma klient dostęp do kolei gondolowej do końca Godzin Otwarcia, czyli do 20:00 godz. (zjeźdżanie na nartach możliwe tylko do 16:00 godz.). Dla zwiedzających, którzy nie zjeżdżają na nartach, istnieje możliwość zakupu biletu na gondolę, na wieczorny spacer Ścieżką w Koronach Drzew oraz na sankowanie bezpośrednio na miejscu lub on-line.

Spacer i sankowanie wieczorową porą odbywają się po nieoświetlonej Ścieżce w Koronach Drzew i po nieoświetlonym torze saneczkowym, tylko z pomocą latarki czołowej. Wypożyczenie czołówki jest wliczone w cenę biletu. Sanki wypożyczyć można bezpośrednio w ośrodku na początku toru saneczkowego. Ze sobą można również wziąć i swoje sanki. Polecamy grubszą odzież narciarską, dobre buty, gogle, kask i odzież odblaskową. Prosimy o zapoznanie się z „Zasadami wieczornej jazdy na sankach o wieczornego spaceru po Ścieżce w Koronach Drzew“ i o ich przestrzeganie.

Źródło: Michał Rusinek, Bachledova Dolina