– mówi Piotr Piankowski EB & EVENT Manager w Wakacje.pl.

Jak podkreśla Piotr Piankowski, dziś napisanie zwykłego ogłoszenia rekrutacyjnego już nie wystarcza, a dla firm wyzwaniem jest nadążanie za trendami, które definiują świat. Pracodawca musi znaleźć skuteczny sposób na przyciągnięcie kandydatów i sprawić, aby jego firma była atrakcyjna nie tylko w oczach klientów, ale także potencjalnych przyszłych pracowników.

Ponieważ multiagentowi zależało, by kampania była osadzona w turystycznym świecie, jako motyw wykorzystał  zabytki znajdujące się w różnych zakątkach świata. Podziwiane posągi i budowle, które od tysięcy lat tkwią niewzruszone w tym samym miejscu, dzięki sztucznej inteligencji zostały przeniesione za biurka, czyli w miejsca, gdzie najmniej można się ich spodziewać.

Budda czy posąg Moai z Wysp Wielkanocnych przed komputerem to nie tylko zabawa grafiką, ale przede wszystkim metafora zasiedzenia w jednym miejscu pracy i zachęta do podjęcia działań dla wszystkich, którzy być może mają obawy związane z wprowadzeniem zmian w swoim zawodowym życiu. Kreacje sugerują, że nawet najbardziej stali w swoich przyzwyczajeniach mogą odważnie sięgać po to co nowe i ekscytujące. Właśnie z takim przekazem Wakacje.pl starają się dotrzeć do wszystkich, którzy chcą rozwijać się zawodowo.

– zachęca Piotr Piankowski.

Prowadzona właśnie kampania rekrutacyjna to jeden z dowodów na to, że w Wakacje.pl można robić rzeczy nie tylko niestandardowe, ale wręcz przełomowe.

– mówi Piotr Piankowski EB & EVENT Manager w Wakacje.pl.

Wakacje.pl z każdym rokiem zwiększają swoją obecność na polskim rynku turystycznym w różnych obszarach. O ile jeszcze w zeszłym roku firma miała 650 pracowników, to obecnie jest ich ponad 730. W bieżącym roku planowane jest zatrudnienie około 92 specjalistów do różnych departamentów: głównie do IT oraz e-commerce, ale również do marketingu, produktu, finansów i analizy biznesowej oraz ponad 100 osób do sprzedaży i obsługi posprzedażowej.

– dodaje Piotr Piankowski.

Obecnie uruchomionych jest 30 procesów rekrutacyjnych, o których więcej można dowiedzieć się więcej na stronie praca.wakacje.pl!

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Wakacje.pl