Nowa oferta Zoo Görlitz oferuje relaks i niekończącą się przygodę ze zwierzętami.

Obudzeni nawoływaniem pawi, przeciągamy się obserwując z okna szalejące mangusty.
Poranną ciszę, zakłóca jedynie śpiew ptaków lub przeżuwanie wielbłądów. Głaskać króliki, czesać kozy, odkrywać przygódy w Stodole Odkrywców – tak można rozpocząć urlop w ZOO Görlitz-Zgorzelec.

Apartament Pandzia dziupla o powierzchni 69 m² w zabytkowej bocianiej willi, zoo został stworzony w zgodzie z zamiłowaniem do natury oraz dbałością o szczegóły. W skład apartamentu wchodzą: salon z piętrowym łóżkiem, sypialnia, kuchnia i łazienka. Jest on idealnie wyposażony na rodzinne wakacje.

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy stworzyć kolejną ofertę dla wszystkich miłośników zoo, którzy nadal są nienasyceni jego pięknem

– mówi dyrektor zoo dr. Sven Hammer.

Dodatkową atrakcją dla gości apartamentu jest możliwość wybrania się z opiekunem zwierząt na popołudniowe karmienie zwierząt.

Wszystkie informacje na temat Urlopu w Zoo dostępne są na stronie internetowej www.urlaubimzoo.de /także w wersji polskojęzycznej/. Zoo Görlitz, które otrzymało nagrodę od familienausflug.info-Award jako saksoński cel wycieczek roku 2022, zaprasza do rezerwacji i życzy radosnych chwil oraz nieskończonej przygody w czasie wolnym w zoo.  

Tekst: MM
Źrodło: Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec