Nowe połączenie do Sarajewa już od 30 maja!
Atrakcyjne ceny biletów do najpiękniejszych miast


Kolejna „Szalona Środa” w LOT. Promocje na loty do najpiękniejszych miast już w sprzedaży. Atrakcyjne ceny biletów dotyczą m.in. Koszyc, Lublany i Zagrzebia, a także Chicago, Nowego Jorku czy Miami. W środę, 16 marca PLL Lot ogłosił nową trasę do Bośni. W wakacje 2022 będzie można polecieć również z Warszawy do Sarajewa.

„Szalona Środa” w LOT to ulubiona promocja klientów polskiego przewoźnika. W każdą środę PLL LOT przygotowuje promocje na bilety do wielu miast świata. Ceny zaczynają się już od 199 złotych w obie strony. W tym tygodniu najatrakcyjniejsza oferta dotyczy słowackich Koszyc. Promocja na lot z Warszawy w obie strony jest bardzo znacząca. Bilety w terminie od 18 marca do 12 kwietnia w klasie ekonomicznej można już kupić w cenie od 199 zł. Ponadto w ramach promocji „Szalona Środa” w LOT można kupić tańsze bilety na trasie Warszawa – Lublana (w terminie 28.03-31.05), od 399 zł w obie strony oraz Warszawa – Zagrzeb (w terminie 28.03-31.05), od 449 zł w obie strony. Oprócz połączeń na europejskich trasach LOT przygotował także promocje na połączenia do USA i Kanady. Bilet na trasie Warszawa – Toronto można kupić już za 1999 zł w obie strony, a Lot z Warszawy do Nowego Jorku oraz powrotny, w promocji kosztuje 2099 zł. Za tyle samo kupimy bilety na trasie Warszawa – Chicago. Więcej trzeba wydać na lot Warszawa – Miami – 2119 zł oraz Warszawa – Los Angeles – 2499 zł.

Nowa siatka połączeń lotów do Sarajewa

Fot. Pixabay

Oprócz promocji w ramach „Szalonej Środy” PLL LOT ogłosił także nową trasę do Bośni. Już od 30 maja będzie można polecieć bezpośrednio z Warszawy do Sarajewa. Bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym. Ceny biletów w zależności od wyboru klasy ekonomicznej lub biznesowej zaczynają się odpowiednio od 399 zł i 1250 zł w jedną stronę. Warto jednak szukać promocji w kolejnej „Szalonej Środzie”.

Tekst: Anna Molęda – Kompolt