Sieć hotelowa VIVA z Majorki zaprasza na webinar. Sieć oferuje sześć komfortowych hoteli i jeden butikowy hotel wiejski. Wszystkie położone w fantastycznych lokalizacjach, nieustannie odnawiane, choć różniące się między sobą, są odpowiednie dla każdego gościa i rodzaju urlopu.

Część północna i północno wschodnia wyspy, gdzie znajdują się hotele VIVA, zaskakuje pięknym otoczeniem, rozległymi plażami z miękkim piaskiem, małymi malowniczymi zatoczkami, górami i klifami. Warto podkreślić, że tylko 100 metrów od hotelu VIVA Blue & Spa znajduje się Playa de Muro. Plaża uznana za numer jeden na świecie w analizie Rightboat opublikowanej w czerwcu br na podstawie 313,055 opinii użytkowników portalu TripAdvisor.

Uczestnicy webinaru będą mieli szansę wziąć udział w quizie, w którym będzie można wygrać voucher na trzy noce pobytu dla 2 osób z wyżywieniem HB w dowolnym hotelu sieci (z wyłączeniem lipca i sierpnia).

Webinar obędzie się w języku polskim. Początek 28.06 godz.11:00 Link do rejestracji: https://live.evenea.com/275-846-269

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: ASISTE travel trade marketing & events