Ryanair zaprasza wszystkich, którzy jeszcze nie mają planów na długi weekend, do odwiedzenia jednego z europejskich miast.  5 sierpnia to dzień wolny od pracy, a w tym roku dzień ten przypada na wtorek. Oznacza to, że jeśli nie będziemy pracować w poniedziałek, możemy cieszyć się nawet czterodniowym urlopem tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Z pomocą Ryanair podróżni mogą spędzić długi weekend sierpniowy spacerując ulicami starożytnego Rzymu, delektując się porannymi croissantami w Paryżu lub jedząc tradycyjne fish & chips w Londynie. Z kolei na północy podziwiać można zabytki takich miast jak Sztokholm lub Oslo, które oferują oszałamiającą architekturę i kulturę. Aby umożliwić podróż w trakcie długiego weekendu sierpniowego przed nadejściem zimy i zapewnić sobie miejsce w najlepszej linii lotniczej w Europie, Ryanair oferuje najniższe ceny biletów dostępne tylko na ryanair.com.

Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics w Ryanair, powiedziała:

Każdego roku Polacy świętują 15 sierpnia, a w tym roku święto to przypada na wtorek, co oznacza, że można skorzystać z dodatkowego długiego weekendu i zarezerwować podróż last minute. Zbliżające się polskie święto to świetna okazja, aby wyjechać z rodziną lub przyjaciółmi na słoneczny wypad lub ekscytujący city break przed nadejściem zimy. Niezależnie od tego, czy chcemy zobaczyć Wieżę Eiffla w Paryżu, Tower of London czy Koloseum, Ryanair może nas tam zabrać. Z ponad 230 miejscami docelowymi w ofercie, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Aby zarezerwować letni wypad w ostatniej chwili przed nadejściem zimy i zapewnić sobie miejsce w pierwszej linii lotniczej w Europie, Ryanair oferuje najniższe ceny biletów dostępne tylko na ryanair.com”.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Ryanair