Ryanair, uruchomiła dziś (7 lipca) specjalną promocję w postaci 20% rabatu z okazji 38-lecia działalności. Rabat obowiązuje jedynie do 8 lipca.

Linia lotnicza po raz pierwszy wzbiła się w przestworza w 1985 r., wykonując pierwszy lot z lotniska Waterford do Londynu Gatwick – była to wówczas jedyna trasa Ryanair. Od tego czasu Ryanair stał się linią lotniczą nr 1 w Europie, obsługującą ponad 3000 lotów dziennie do ponad 230 miejsc docelowych i przewożącą ponad 185 milionów pasażerów rocznie.

Dzięki rosnącej flocie samolotów Boeing 737 i zespołowi ponad 22 000 wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie lotnictwa, zapewniających wiodącą w branży wydajność operacyjną, Ryanair planuje konsekwentnie zwiększać ruch, czego efektem ma 225 milionów pasażerów rocznie do 2026 roku i 300 milionów pasażerów rocznie do 2034 roku, oferując klientom niezrównaną niezawodność i wybór najniższych cen w Europie.

Wyprzedaż kończy się o północy w sobotę, 8 lipca. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.ryanair.com/ie/en/lp/discounts-and-promos/flash-sale

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Ryanair