Rafał Kincer w latach 2004-2010 współtworzył i zarządzał jako dyrektor operacyjny, a potem prezes, siecią Hotele Diament. Przez kolejne trzy lata był prezesem firmy Armada Development. W 2014 r. został dyrektorem operacyjnym sieci Nadwiślańska Agencja Turystyczna, wcześniej należącej do Kompanii Węglowej. W NAT odpowiadał za 17 hoteli i obiektów wypoczynkowych. W 2018 r. został doradcą zarządu ds. hotelowych w Marvipol Development S.A., gdzie współtworzy koncepcje inwestycji hotelowych, a także bezpośrednio odpowiada za współpracę z sieciami hotelowymi (m.in. Louvre Hotels Group, do której należy marka Royal Tulip) oraz za budowę hotelowego pionu operacyjnego w ramach organizacji.

W 2022 został dyrektorem Royal Tulip Warsaw Apartments z 318 apartamentami w kompleksie Unique Tower.

W 1999 roku ukończył Politechnikę Śląską. Kurs z nowoczesnych narzędzi zarządzania ukończył w jednej z filii Harvard Business School. Studia MBA ukończył na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a program studiów tworzony był we współpracy z Nottingham Trent University.

Jednocześnie Rada Nadzorcza oddelegowała z dniem 15 lipca br. Wiceprzewodniczącą p. Agnieszkę Malinowską do czasowego wykonywania czynności członka Zarządu Spółki.

Grupa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokoi. Grupa współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton Worldwide, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group i Accor.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcia: Polski Holding Hotelowy