– zdradził Piotr Popiński.

W karcie można też odnaleźć wiele innych ciekawych i zaskakujących smakiem alkoholi i piw oraz finezyjnych, śródziemnomorskich koktajli. Jednak największą atrakcją jest tu kuchnia, która zabiera gości w kulinarną podróż na południe Europy. Podstawą jest minimalizm – w końcu „primitivo” w wielu językach  oznacza „nieskomplikowany”, „prosty”. Przestrzeń restauracji PRIMITIVO dopasowuje miejsce do okazji. Może być tu przytulnie i kameralnie – w sam raz na randkę czy ważne spotkanie biznesowe. Z drugiej strony restauracja potrafi zamienić się w miejsce na kolację przy jednym stole nawet dla 80-ciu osób lub firmowy event dla ponad 200 gości! Materiały użyte do wystroju to prawdziwe, ponad 100-letnie stare drewno, pochodzące z rozbiórki starych chałup i stodół, naturalny kamień, ceramika i szkło. Naturalnie, bez plastiku i tworzyw sztucznych. A to wszystko w kolorach Ziemi – zielenie, brązy, beże, szarości, odcienie bieli i czerń. Oczywiście z dodatkiem czerwonego wina. A goście, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, latem będą mogli skorzystać z pięknego, przestrzennego, największego w tej części miasta ogrodu.

– dodał Piotr Popiński.

Trzeba także zwrócić uwagę na doskonałą lokalizację – PRIMITIVO znajduje się na bliskiej Woli, w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części w Warszawy, w nowej biznesowo-lifestylowej okolicy, pomiędzy Fabryką Norblina a Browarami Warszawskimi. Unikatową atrakcją lokalu jest możliwość skosztowania chłodnego prosecco prosto z oryginalnego Piaggio Prosecco Vana z lat 60-tych ubiegłego wieku. A jeszcze inną – zrobienie zdjęcia na oryginalnym winnym tronie Primitivo z 1903 roku. Uroczyste otwarcie restauracji PRIMITIVO przyciągnęło gości spragnionych dobrej, śródziemnomorskiej kuchni i zabawy.

Tego wieczoru nie mogło zabraknąć przedstawicieli polskiego show-biznesu, którzy nie tylko mieli okazję spróbować wyszukanych potraw, ale także posłuchać występu na żywo w wykonaniu Wojciecha Mazolewskiego i Krzysztofa Kawałko. Pojawili się, m.in.: Gosia Ohme, Daria Widawska, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Bogusław Linda, Lidia Popiel, Emilia Dankwa, Anna Wendzikowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Grażyna Wolszczak, Mateusz Hładki, Bartłomiej Jędrzejak, Sandra Hajduk, Antoni Smykiewicz, Magdalena Popławska, Maria Dębska, Agata Załęcka, Leon Myszkowski, Piotr Rubik, Maciej Zakościelny, Robert Janowski, Monika Janowska, Robert Sowa, Katarzyna Paskuda, Katarzyna Stankiewicz, Rafał Maślak i Kamila Maślak.

– zdradziła z uśmiechem Daria Widawska.

– przyznał Bogusław Linda.

– zdradziła Mariola Bojarska-Ferenc.

powiedział Jasiek Kuroń.

– skomentowała Agnieszka Więdłocha.

– dodała Maria Dębska.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło: Restauracja PRIMITIVO Kuchnia i Wino
Zdjęcia: AKPA Polska Press