Anex Poland stawia na współpracę z ekspertami z branży. Dowodem na to jest kolejny transfer do firmy. Do polskiego zespołu dołączyła Magdalena Raszewska, która objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży B2B.

Magdalena Raszewska związana jest z turystyką od 2006 roku. Studiowała w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji (licencjat) i SGH (magisterium z zarządzania). Podczas nauki stawiała pierwsze kroki jako sprzedawca w biurze agencyjnym Artifex w Warszawie, a następnie w Mag Marze, firmie Marka Kamieńskiego, jednego z najbardziej znanych w Polsce agentów turystycznych, współzałożyciela Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych. Z kolei w Coral Travel Magda była odpowiedzialna za kontakt i współpracę agencyjną. Następnie zasiliła zespół GTS a ostatnio pracowała w Nomade, gdzie jako Sales Manager rozwijała sieć agencyjną w centralnym i północnym regionie Polski.

W Anex Poland stawiamy na ludzi z doświadczeniem w branży turystycznej. Jestem pewna, że transfer Magdy – tak świetnej managerki sprzedaży to strzał w dziesiątkę. Doskonale sprawdzi się w tworzeniu strategii rozwoju firmy i podtrzymywania dobrych relacji z agentami turystycznymi

– mówi Dominika Jurkowska, Zastępca Dyrektora Generalnego Anex.

Anex ma ogromny potencjał, żeby zdobywać polski rynek, dlatego zdecydowałam się na współpracę.  Ma świetny produkt, własną linię lotniczą i wiele innych plusów, ale potrzeba odpowiednich rąk, żeby pokierować współpracą agencyjną i rozwijać się na tym polu. Wiem, jak ważne są relacje międzyludzkie i podtrzymywanie kontaktu z agentami dlatego cieszę się, że jestem w tym miejscu

dodaje Raszewska.


Anex Tour Poland działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i obecny jest w 39 krajach. Touroperator w swojej ofercie posiada popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią czy Grecją. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.

Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski planuje wyloty z największych miast w Polsce: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Jako pierwszy Touroperator w historii oferuje swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777.

Źródło i zdjęcie: Anex Tour