Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych we współpracy z ROT Województwa Świętokrzyskiego zaprasza do wzięcia udziału w II edycji projektu „AKADEMIA LIDERÓW – podniesienie kompetencji zawodowych kadry menadżerskiej na temat zarządzania destynacją turystyczną i jakością produktów turystycznych”.

Zdjęcie: Pixabay

Cykl konferencyjno-szkoleniowy składa się z 4 szkoleń online oraz konferencji stacjonarnej. Pierwsze szkolenie planowane jest na wrzesień, a konferencja podsumowująca na październik/listopad. Jeden warsztat trwać będzie 5 godzin.

Uczestnicy otrzymają imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo. Warunkiem jego uzyskania będzie udział w co najmniej 75% spotkań w całym cyklu szkoleń.

Tematyka szkoleń – Akademii Liderów 2022:

  • skuteczne kampanie promocyjne w turystyce – dobre praktyki (szkolenie on-line)
  • efektywna promocja w Internecie (strony www i social media) – dobre praktyki (szkolenie on-line)
  • komercjalizacja oferty turystycznej – sprzedaż oferty obiektu noclegowego/sprzedaż usługi turystycznej – efektywne kanały sprzedaży dla branży turystycznej w ramach danej marki terytorialnej (szkolenie on-line)
  • modele współpracy różnych podmiotów w regionie, czyli sprawdzony sposób na efektywną współpracę i zarządzanie marką turystyczną/destynacją turystyczną. Organizacja pracy – nakłady a efektywność (organizacja pracy jako proces –                      w oderwaniu od stricte branży turystycznej). Zarządzanie projektem (szkolenie on-line)
  • sukces promocyjny i sprzedażowy w dobie kryzysu – przykłady skutecznych działań, przykłady zmiany produktów i usług oraz oferty w zależności od zmieniającego się rynku/okoliczności – konferencja podsumowująca w Warszawie (w formule stacjonarnej, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna w kraju).

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o przesłanie poniższych danych do poniedziałku 13 czerwca na adres wiktoria.szulc@wot.org.pl

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Źródło: WOT
Tekst: Anna Molęda – Kompolt