W prezentacjach, które odbyły się w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i w Warszawie uczestniczyło wielu znakomitych agentów turystycznych, przedstawiciele prestiżowych hoteli w Turcji oraz dziennikarze.

Każdy dzień Road Show wypełniony był niezwykłą energią i inspirującymi prezentacjami oraz rozmowami z partnerami z Turcji. Podczas tego wydarzenia Anex Tour Poland podsumował miniony rok, który zakończył na poziomie 250 tys. klientów. Touroperator poinformował także o swoich planach na 2024. W tym roku klienci touroperatora polecą z 7 lotnisk w Polsce do najbardziej popularnych kierunków takich jak Turcja,Egipt, Tunezja, Bułgaria i Grecja.

Nowością wśród lotnisk w Polsce są wyloty z Krakowa. Anex Tour jako jedyny touroperator oferuje swoim klientom przeloty klasą biznes na locie czarterowym. W tym roku oprócz Warszawy, również klienci z Katowic będą mogli polecieć Boeingiem 777 w podwyższonej klasie do Turcji. Pierwszy lot już 24.04. Touroperator poinformował również o uruchomieniu wielu kierunków na lotach rejsowych w najbliższym czasie, zaprezentował hotele, które posiada na wyłączność na polskim rynku i zapowiedział zbliżającą się ofertę zimową.

Podczas prezentacji agenci mogli wygrać pobyty w hotelach w Turcji, jak również przelot klasą biznes z Katowic i Warszawy.

Anex Tour Poland działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i obecny jest w 39 krajach. Touroperator w swojej ofercie posiada popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią czy Grecją. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy. Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski planuje wyloty z największych miast w Polsce: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Jako pierwszy Touroperator w historii oferuje swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Anex Tour