Dwa krakowskie hotele Radisson z sukcesem zakończyły renowację swoich sal konferencyjnych i eventowych. Położony w samym sercu miasta, Radisson Blu Hotel Kraków oferuje 326m2 nowoczesnej przestrzeni konferencyjnej z nowym wystrojem i najnowszym wyposażeniem audiowizualnym. Pięć sal konferencyjnych, piękna sala bankietowa mogąca pomieścić do 150 gości oraz funkcjonalne foyer na przerwy kawowe doskonale nadają się zarówno na oficjalne seminaria, jak i stylowe wesela.

Park Inn by Radisson Kraków w pobliżu Centrum Kongresowego ICE Kraków w pełni odświeżył swoje przestronne foyer z panoramicznym widokiem na Wawel, co objęło wszystko: od ścian, podłóg i sufitów po meble i lampy. Pięć sal konferencyjnych o różnych rozmiarach oferuje najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i systemy dźwiękowe, a także meble i przesuwane ściany, które można dostosować do potrzeb dużych lub małych grup. Największa sala bankietowa o powierzchni 390m2 pomieści do 530 gości.

Wnętrza obu hoteli utrzymane są w nowoczesnym stylu, z neutralnymi kolorami inspirowanymi naturą, lokalnymi detalami, które znajdują odzwierciedlenie na zdjęciach najbardziej kultowych miejsc Krakowa, oraz przyjaznym i przytulnym klimatem. Renowacja została przeprowadzona zgodnie z globalną ofertą spotkań i wydarzeń Radisson Meetings, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić gościom osobistą, profesjonalną i niezapomnianą obsługę.

Mówiąc o ponownym otwarciu, Andreea Cheratoiu, Dyrektor Generalny Radisson Blu i Park Inn Kraków, powiedziała:

Radisson Blu Hotel, Kraków stale modernizuje swoje obiekty, a nadchodząca transformacja lobby i baru Salt & Co zostanie zaprezentowana publiczności w ciągu kilku tygodni. W ramach renowacji i odpowiedzialnej wizji biznesowej, zespół hotelu przekazał fortepian z baru Krakowskiej Szkole Muzycznej, a także wszystkie meble Kijowskiemu Uniwersytetowi Medycznemu. Takie działania pomogą uczniom mieć lepsze środowisko do nauki, zmniejszyć ilość odpadów i poddać recyklingowi przedmioty hotelowe, zamiast wyrzucać je na wysypisko śmieci.

– powiedziała Martina Maly-Gaertner, COO UBM Development AG.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Radisson Blu