Aries Residence oferuje najwyższy standard wyposażenia, nowoczesny design inspirowany naturą  i doskonałą lokalizację w pobliżu stoków narciarskich w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej, które są idealne dla początkujących i zaawansowanych narciarzy.  Rodziny z najmłodszymi dziećmi mogą cieszyć się lepieniem bałwanów, zjazdami na sankach czy spacerami  w góry z możliwością odwiedzenia pobliskiego Morskiego Oka.

Podczas ferii po dniu pełnym wrażeń cała rodzina może zrelaksować się podczas wycieczki do Zakopanego. Dla najmłodszych przygotowano salę zabaw gdzie  mogą się bawić i nawiązywać nowe przyjaźnie. Dorośli mogą  w tym czasie zrelaksować się w strefie  Wellness, korzystając ze strefy saun, wewnętrznych lub zewnętrznych jacuzzi ze spektakularnym widokiem na otaczające góry.

Aries Residence jest miejscem przyjaznym dla psów, co jest dodatkowym atutem dla miłośników zwierząt.

Obiekt oferuje ponad 116 luksusowych apartamentów o bardzo wysokim standardzie. W ofercie są zarówno klasyczne pokoje dwuosobowe jak i rodzinne warianty cztero- osobowe. W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny  z wyposażeniem co daje swobodę w przygotowywaniu posiłków według własnych upodobań.

Aries Residence  dysponuje – samoobsługowym parkingiem podziemnym, co zapewnia gościom wygodę. Na terenie ośrodka już w lutym otwarty zostanie sklep Aries, w którym będzie  można kupić pieczywo własnego wypieku, kulinarne specjały,  i regionalne podhalańskie przysmaki.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcia: LIFT DIGITAL