Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zapraszamy na 15. Bałtyckie Forum Turystyczne organizowane przez Koordynatorów Obszaru Tematycznego Turystyka w Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego. Najważniejsze spotkanie dla turystycznych interesariuszy związanych ze współpracą bałtycką odbędzie się w tym roku w Tallinie, w Estonii w dniu 11 października.

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, jako koordynator Obszaru i współorganizator wydarzenia z Regionem Oulu w Finlandii, zaprasza do udziału w całodniowym, bezpłatnym wydarzeniu pełnym inspirujących wykładów, warsztatów i okazji do networkingu. Zapraszenie skierowane jest do przedstawicieli miast i regionów, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, reprezentantów uczelni, podmiotów wdrażających projekty Interreg związanych z turystyką, NGO’s oraz przedstawicieli MŚP działających w obszarze turystyki. W tym roku Forum odbywa się pod hasem ”W kierunku zielonej i zrównoważonej turystyki w Regionie Morza Bałtyckiego”.

Wszelkie informacje na temat programu spotkania, miejsca wydarzenia oraz link do rejestracji znajdują się na stronie: Baltic Sea Tourism Forum 2023.

Forum odbywa się w całości w jęz. angielskim. Udział w Forum jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja, która zostanie potwierdzona przez organizatorów, ilość miejsc ograniczona. Uczestnicy sami organizują swoją podróż i zakwaterowanie w Tallinie.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna