To będzie największe spotkanie branży turystycznej w Polsce i pierwsze od czterech lat międzynarodowe turystyczne targi w stolicy. 16-18 marca 2023 w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi ITTF Warsaw.

Przy organizacji International Tourism & Travel Fair Warsaw łączą siły Grupa MTP, największy organizator targów w Europie Środkowo-Wschodniej, i Polska Izba Turystyki, najstarszy samorząd gospodarczy w branży turystycznej. Grupa MTP organizuje od ponad 30 lat w Poznaniu targi Tour Salon.

Poszerzamy naszą ofertę w obszarze targów turystycznych. Wspólnie z Polską Izbą Turystyki wypracowujemy nowe formaty. Jestem przekonany, że ITTF Warsaw to kolejne wydarzenie w kalendarzu Grupy MTP, które wzmocni głos branży turystycznej i stanie się największą branżową imprezą w Polsce

– mówi Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

Wydarzenie będzie miało dwojaki charakter – częściowo stricte branżowy, częściowo przeznaczony dla publiczności. Towarzyszyć mu będą konferencje i spotkania poświęcone tematyce turystycznej, a także bogaty program wydarzeń dla zwiedzających. ITTF Warsaw powstaje we współpracy z najważniejszymi polskimi instytucjami i organizacjami branżowymi, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny.

ITTF Warsaw to powrót do bezpośrednich spotkań biznesowych, których wszyscy jesteśmy spragnieni. Chcemy przywrócić to doroczne święto turystyki, które ma potencjał, by stać się największym i najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce. Tym bardziej że za projektem stoi doświadczenie Grupy MTP, Polskiej Izby Turystyki oraz zespołu, który od lat dba o promocję wystawców polskich i zagranicznych

– przekonuje Paweł Niewiadomski, prezes zarządu Polskiej Izby Turystyki.

W targach wezmą udział wystawcy z Polski i zagranicy. Będą to m.in.: narodowe organizacje turystyczne; touroperatorzy i agenci turystyczni; linie lotnicze i firmy oferujące przewozy autokarowe; przedstawiciele obiektów noclegowych; firmy oferujące nowe technologie w turystyce; przedstawiciele turystyki uzdrowiskowej i medycznej, a także – miejsc-atrakcji turystycznych.

ITTF Warsaw Miedzynarodowe Targi Turystyczne odbędą się w dniach 16-18 marca 2023 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Więcej informacji na stronie: www.ittfwarsaw.pl

Serdecznie zapraszamy!

Źródło i zdjęcia: Grupa MTP