Jedno z najważniejszych wydarzeń podróżniczych po dwóch latach przerwy, w końcu się odbędzie! Między 7. a 9. października Gdańsk zamieni się w stolicę (kobiecych) podróży. Zapisy trwają.

WITS, czyli Woman in Tourism Summit – to wydarzenie skupiające dziesiątki kobiet z całego świata, których działalność jest związana z podróżami. Mogą w nim wziąć udział:

  • twórcy kontentu, działający w mediach społecznościowych;
  • blogerki;
  • przedstawicielki mediów;
  • osoby prowadzące własną działalność gospodarczą związaną z podróżami.

WITS to coś więcej, niż konferencja. Między 7. a 9. października uczestniczki wydarzenia, przy wsparciu Gdańskiej Organizacji Turystycznej oraz Gdansk Convention Bureau będą miały okazję do kompleksowego poznania Gdańska: od ludzi, którzy go tworzą, przez lokalne przysmaki, atrakcje turystyczne, po różnego rodzaju doświadczenia, które lepiej pozwolą zrozumieć to miasto. Te wszystkie atrakcje stanowią część biletu WITS Global Activation.

Porady szyte na miarę

Poza budowaniem doświadczenia miasta, proponowane w ramach WITS wydarzenia pomogą w pogłębieniu wiedzy w zakresie promocji swojej działalności, poprzez praktyczne porady i wskazówki. Eksperci podpowiedzą jak:

  • tworzyć bogatszy, bardziej wartościowy kontent;
  • inspirować i wpływać na odbiorców tworzonych treści;
  • lepiej docierać do swojej społeczności.

Poruszone będą także tematy dotyczące przyszłości przemysłu podróży; zagrożeń i korzyści, które mogą wpłynąć na ruch turystyczny w poszczególnych częściach świata.

Coś więcej niż konferencja

WITS Global Activation to wydarzenie wykraczające poza pojęcie konferencji. Jest ono stworzone z myślą o twórcach internetowych, działających w branży turystycznej i podróżniczej. Jego celem jest odpowiedź na potrzeby i wątpliwości przedstawicieli tej branży. Przy okazji dostarczenia konkretnych narzędzi oraz informacji, uczestnicy mogą zdobyć know-how oraz doświadczyć miasta, w którym się znajdują. Zdobytą wiedzę mogą wykorzystać przy tworzeniu podróżniczego kontentu w przyszłości.

Inicjatywa została stworzona przez kobiety, z myślą o wszystkich. Gromadzi osoby z branży podróżniczej oraz turystycznej, które wykorzystują internet do promocji swojej działalności, budując społeczności. To miejsce dyskusji o przyszłości przemysłu turystycznego, innowacji i technologicznych rozwiązań a także miejsce, które pomaga w budowie dynamicznej sieci kontaktów oraz konkretyzuje podróżniczy networking.

WITS odbędzie się 7-9 października 2022 roku w Gdańsku. Organizatorami są: Wanderful oraz Gdansk Convention Bureau (Gdańska Organizacja Turystyczna).

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie http://www.withorg.com/

Źródło: Gdansk Convention Bureau Zdjęcia: WITS