Na 46. piętrze budynku Warsaw Unit przy rondzie Daszyńskiego otwiera się Skyfall Warsaw. To blisko 500 mkw. unikalnej powierzchni na imprezy z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy.
Fot. Pixabay

Sercem Skyfall Warsaw jest znajdująca się na wysokości niemal 200 metrów czteroosobowa platforma ze szklaną podłogą, która wychyla się na zewnątrz budynku o 15 stopni, oferując odwiedzającym wrażenia niespotykane dotąd w Europie.

Skyfall Warsaw jest jedyną tego typu atrakcją na starym kontynencie, podobne znaleźć można dopiero za oceanem. W Chicago w budynku Willis Tower znajduje się posiadający szklaną podłogę Skydeck, a w wieżowcu 360 Chicago zainstalowano wychylający się Tilt. Skyfall Warsaw jest o tyle wyjątkowy, że łączy obie te atrakcje, stając się jedynym takim miejscem na świecie.

Skyfall Warsaw to przestrzeń o powierzchni użytkowej 500 mkw. dająca możliwość organizacji spotkań dla 200 osób. Mieszczą się tu trzy sale z opcją wynajmu na wyłączność. Goście mają do dyspozycji m.in. dwa tarasy z możliwością zamknięcia dachu oraz bar.

Skyfall Warsaw znajduje się w jednym z najnowocześniejszych wieżowców w Polsce. Wybudowany przez Ghelamco Warsaw Unit to najwyższy budynek przy rondzie Daszyńskiego. Przyciąga wzrok kształtem i tzw. smoczą skórą, czyli instalacją z płytek, które reagują na każdy podmuch wiatru, „ożywiając” dolną część elewacji.

Oficjalna prezentacja miejsca dla dziennikarzy odbędzie się 18 listopada.

Źródło: MeetingPlanner