Safarak Travel & Tourism, MC z Ras Al. Khaimah otworzył swoje przedstawicielstwa w Polsce i w Indiach. To wynik docenienia dużego znaczenia rynków polskiego i indyjskiego, które w 2022 roku zaliczały się do pierwszej dzisiątki największch rynków przyjazdowych dla turystyki w  Ras Al Khaimah.

Fot. Safarak Travel and Tourism LLC /Ras Al Khaimah,UAE/

Safarak Travel & Tourism, wiodąca w regionie firma DMC, której nazwa w tłumaczeniu na polski oznacza Twoją Podróż, ogłosiła decyzję o rozszerzeniu działalności na rynkach zagraniczych i otwarciu przedstawicielstw w Polsce i w Indiach. W obu krajach Safarak będzie współpracował z doświadczonymi ekspertami rynku turystycznego i aktywnie promował Emirat Ras Al Khaimah jako jeden z najciekawszych kierunków turystyczych na Bliskim Wschodzie.

Safarak Travel and Tourism jest częscią należacego do Rządu Emiratu Ras Al Khiamah holidngu RAK Hosptality Holiding, który zarządza szerokim portfolio hoteli, usług i obiektów wypoczynkowych oraz rekreacyjnych  na terenie Emiratu. Ambitnym celem Safarak jest wzrost liczby turystów odwiedzająych Ras Al Khaimah z Polski i z  Indii i wykreowanie pozycji Ras Al Khaimah jako najciekawszego kierunku dla ruchu turystycznego oraz MICE z obu krajów.

Safarak dokłada wszelkich starań , aby zamienić zwykłą  podróż w wyjątkowe i niezpomniane przeżycie wypełnione niezrównanymi doznanami; od ekscytujących pustynnych safari, górskich atrakcji w tym najdłuższej  tyrolki na świecie,  Jais Flight, po szeroki wybór luksusowych nadmorskich kurortów i hoteli, miejskie wycieczki i kulturalne atrakcje, a także kulinarne doznania na każde, najbardziej wyrafinowane podniebienie.      

Jesteśmy wyjatkowo dumni, że Safarak otworzył swoje przedstawicielstwa w Polsce i Indiach, na dwóch wyjatkowo ważnych dla turystyki do Ras Al Khaimah rynkach żródłowych. Nasza firma Safarak oraz jej dedykowane zespoły w Polsce i Indiach dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom szeroka gamę usług na najwyższym poziomie oraz wyjątkowe doznania gościnności i róznorodności atrakcji turystycznych, które oferuje  Ras Al Khaimah

– powiedziała Cathy Mead, Dyrektor Generalna Safarak Travel & Tourism, komentując miedzynarodową ekspansję firmy.

Pani Mead dodała również, że firma z będzie kontynuowała rozwój na międzynarodowych rynkach turystycznych.

Już z w 2023 roku zamierzamy otworzyc kolene przedstawicielstwa w innych krajach, a do końca 2024 planujemy podwoić ich liczbę. Aktywna działalność na  rynkach międzynarodowych  da nam możliwość szerokiego zaprezentowania  atrakcji turystycznych, kultury i piękna Emiratów Arabskich a w szczególności emiratu Ras Al Khaimah

-powiedziała Cathy Mead.

Oprócz kompleksowych usług dla klientów MICE I turystyczych Safarak Travel & Tourism  oferuje równiez sprawdzone rozwiązania i usługi transportowe dla klientów indywidualnych, grup oraz podrózy słuzbowych do Ras Al Khaimah oraz szeroki wybór środków transportu, od luksusowych limuzyn po komfortowe autokary. Wyszkoleni kierowcy zapewnią kilentom wysoki komfort podrózy, bezpieczeństwo i obsługę w językach obcych a certyfikowani przewodnicy lokalni ciekawie i  fachowo przedstawią  atrakcje Ras Al Khaimah podczas niezpomnianych wycieczek.     

Więcej informacji o firmie  Safarak Travel & Tourism i świadczonych usługach można znaleźć na stronie: www.safarak.com.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Safarak Travel and Tourism LLC /Ras Al Khaimah,UAE/