Sabre, wiodący dostawca oprogramowania i technologii dla branży turystycznej, ogłosiło rozszerzenie wieloletniego porozumienia ze Scandinavian Airlines (SAS). Celem jest wsparcie nowej strategii dystrybucyjnej nordyckiego przewoźnika. 

Fot. PR Executive 

Dostęp do atrakcyjnych ofert i palety doświadczeń

Nowa umowa pomiędzy dostawcą oprogramowania i technologii a liniami lotniczymi zapewnia agencjom współpracującym z Sabre unikatowy dostęp do konkurencyjnych taryf i ofert Scandinavian Airlines (SAS). Jednocześnie daje liniom lotniczym możliwość dystrybucji treści w nowoczesnym modelu NDC, a to kolejny krok we wdrażaniu strategii dystrybucyjnej opartej na innowacyjnej technologii.

Chcemy dać naszym partnerskim biurom podróży gwarancję najlepszych ofert i doskonałych doświadczeń dla klienta. Dlatego niezwykle istotna jest ścisła współpraca z odpowiednim partnerem w dziedzinie technologii turystycznych, takim jak Sabre, która umożliwi dotarcie z konkretnymi ofertami do właściwych osób

– powiedziała Kati Andersson, wiceprezes ds. transformacji cyfrowej w SAS.

Sabre wspiera nowy model dystrybucji SAS

Jako główny przewoźnik Danii, Norwegii i Szwecji, SAS jest istotnym graczem w skandynawskim ekosystemie podróży. Rozszerzona umowa z Sabre wspiera nowy model dystrybucji linii lotniczej. Jego celem jest zapewnienie podróżnym bogatszych i bardziej spersonalizowanych ofert SAS za pośrednictwem NDC, w uzupełnieniu do tradycyjnego źródła dostarczanego przez EDIFACT zarówno w kanale bezpośrednim, jak i pośrednim.

Program Sabre’s Beyond NDC dostarcza infrastrukturę technologiczną, która wspiera linie lotnicze w osiągnięciu sukcesu w handlu opartym na ofertach i zamówieniach „Offers & Orders” w kanale pośrednim. Po finalnym wdrożeniu, Scandinavian Airlines dołączy do 15 przewoźników, którzy już dystrybuują swoje treści NDC za pośrednictwem globalnego systemu dystrybucji (GDS) Sabre.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: PR Executive