Exim Tours poszło w ślady biura podróży Itaka i zrezygnowało z rejsów z lotniska w Radomiu. Loty czarterowe z Radomia do Monastyru w Tunezji miały się odbywać co czwartek. W najbliższych dniach klienci biura dostaną propozycję zmiany lotniska.

Pierwszy lot z nowego lotniska do Monastyru miał się odbyć 1 czerwca. Biuro podróży nie ma w swojej ofercie innych ofert z wylotem z Radomia. W konsekwencji, w sezonie letnim 2023, EXIM nie planuje żadnych operacji z tego lotniska. W najbliższych dniach przedstawiciele biura będą kontaktować się ze wszystkimi osobami, które wybrały wylot z Radomia w celu zmiany rezerwacji.

EXIM Tours utrzymuje swoją ofertę wakacji w Tunezji, dokąd biuro zabierze swoich klientów z sześciu lotnisk w Polsce. Obecnie organizator zapewnia wyloty dwa razy w tygodniu z: Warszawy (Lotnisko Chopina), Katowic, Poznania i Wrocławia. Raz w tygodniu, w czwartki, touroperator zabierze swoich klientów z Gdańska i Lublina.

Decyzja o zmianie radomskiego lotniska, podyktowana jest rezygnacją naszego partnera biznesowego z przelotów na trasie do Monastyru

– powiedział Marcin Małysz, Prezes Zarządu biura podróży.

Źródło: EXIM Tours
Zdjęcie: Polskie Porty Lotnicze