Po raz piąty z rzędu program Portugal Stopover został wybrany najlepszym programem tego typu według magazynu Global Traveler podczas Leisure Lifestyle Awards.

Nagroda została przyznana po przeprowadzeniu konsultacji z ponad pół milionem czytelników między 22 grudnia 2022, a 1 kwietnia 2023.

Francis Gallagher, wydawca i dyrektor generalny FXExpress Publications, powiedział, że czytelnicy Global Traveler doskonale rozumieją co stanowi najwyższą jakość w branży turystycznej, a nagroda dla TAP Air Portugal jest naprawdę zasłużona. 

Portugal Stopover został odnowiony w tym roku i umożliwia pasażerom odkrywanie Portugalii, na jeszcze korzystniejszych warunkach i bez żadnych dodatkowych kosztów. Z programu można skorzystać zarówno przed dotarciem do destynacji docelowej, jak i w drodze powrotnej do domu. 

Dzięki Portugal Stopover oraz współpracy z Turismo de Portugal, pasażerowie mogą dodać bezpłatny postój w Lizbonie lub Porto do 10 dni i skorzystać z ponad 290 atrakcyjnych ofert oraz zniżek u 115 partnerów. Co więcej, linie lotnicze TAP Air Portugal oferują 25% zniżki na podróż krajową, umożliwiając odkrycie uroków takich miejsc jak Porto, Algarve, a także Madera i Azory. To doskonała okazja aby wyruszyć w podróż i cieszyć się wyjątkowym czasem w magicznych zakątkach Portugalii.  

Program Portugal Stopover jest dostępny we wszystkich krajach, w których TAP Air Portugal realizuje połączenia. Obecnie portugalski przewoźnik łączy Europę z 11 destynacjami w Brazylii, wylatując z Lizbony i Porto, docierając do São Paulo, Rio de Janeiro, Belém, Belo Horizonte, Brasílii, Fortalezy, Natalu, Maceió, Porto Alegre, Recife i Salvadoru. W przypadku Stanów Zjednoczonych realizowane są połączenia do Bostonu, Chicago, Miami, Newark, Nowego Jorku, San Francisco i Waszyngtonu.

Więcej informacji o programie Portugal Stopover jest dostępnych pod linkiem: https://www.flytap.com/plpl/stopover.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: AVIAREPS Poland