Program „Ambasador” Polskiego Holdingu Hotelowego został nominowany do nagrody w międzynarodowym konkursie Employer Brand Management Awards 2023 w kategorii Best Brand Ambassador Programme. Jurorzy tego prestiżowego konkursu docenili program „Ambasador”, który wykracza poza tradycyjne programy motywacyjne i odpowiada na realne potrzeby pracowników firmy. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbędzie się 21 września w Londynie.

Fot. PHH

Wśród nominowanych do nagrody sa m.in. BBC, EY, Boston Consulting Group, Circle K, Sky, NatWest Group, TUI Group, Deloitte Polska, czy Bloomberg i Accenture. Polska firma hotelarska została zakwalifikowana za stworzenie i realizację programu „Ambasador”, który opiera się na motywowaniu, angażowaniu i docenianiu pracownika. Program konkuruje do głównych nagród w kategorii Best Brand Ambassador Programmez międzynarodowymi firmami: British Telecom, ABK, Pepco i SAP.

Nagrody Employer Brand Management Awards będą w tym roku wspaniałym świętem, które odbędzie się 21 września w Park Plaza Riverbank Hotel w Londynie.

Jestem dumna, że praca całego zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego została doceniona na arenie międzynarodowej. To dla nas wielkie wyróżnienie i zaszczyt, by znaleźć się w gronie tak znakomitych firm. W tym roku również Polski Holding Hotelowy jako pierwsza spośród firm z branży turystyczno-hotelarskiej otrzymał certyfikat i statuetkę redakcji MarkaPracodawcy.pl. Cieszymy się, że nasz program motywacyjny został nagrodzony nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Z niecierpliwością czekamy na uroczystość wręczenia nagród i trzymamy kciuki za naszą firmę za miejsce na podium

mówi Danuta Kisielewska, Dyrektor Personalny w Polskim Holdingu Hotelowym. 

Employer Brand Management Awards  to prestiżowe wydarzenie organizowane już po raz siódmy przez magazyn Communicate. Od samego początku był to obowiązkowy program nagród dla każdej organizacji, która chce porównać swoją działalność w zakresie marki pracodawcy w ciągu 18 miesięcy. Program Employer Brand Management Awards porównuje różne aspekty udanego budowania marki pracodawcy, nagradzając organizacje, które przodują w tej dziedzinie. Nagrody Employer Brand Management mogą być przyjmowane od firm z sektora prywatnego, organizacji sektora publicznego, agencji kreatywnych lub osób, które pomogły w stworzeniu lub zastosowaniu odnoszącej sukcesy marki pracodawcy.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Polski Holding Hotelowy