W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na bliski kontakt z przyrodą oraz popularność podróżowania kamperem, podwarszawski Julinek Park postanowił poszerzyć swoją ofertę o Julinek CAMP. To kameralny kemping i przestronne pole namiotowe, stworzone z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku, a także osobach ceniących naturę.

Fot.goodonepr.pl

Usytuowany w malowniczym Lesznie k. Warszawy Julinek CAMP to miejsce oferujące bliskość natury, świeże powietrze oraz możliwość aktywnego wypoczynku. To propozycją dla wszystkich, którzy pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i spędzić czas w otoczeniu zieleni. Lokalizacja kempingu zapewnia rodzinom z dziećmi bliski dostęp do parku wodnego oraz szeregu atrakcji oferowanych w Julinek Parku. Z kolei osoby poszukujące spokoju i chwili wytchnienia, docenią bliskość Puszczy Kampinoskiej, gdzie mogą zażyć pieszych wędrówek lub wybrać się na rowerową przejażdżkę po malowniczych trasach Kampinosu.

Kamperowanie jest popularną metodą podróżowania, również wśród rodzin z dziećmi. Chyba nie ma bardziej inspirującego sposobu na spędzenie rodzinnych chwil niż wspólna zabawa połączona z odkrywaniem piękna przyrody. Julinek CAMP to wyjątkowa propozycja właśnie dla tych, którzy poszukują zarówno kontaktu z naturą, relaksu, jak i rozrywki oraz okazji do tworzenia nowych wspomnień w takiej formie, jaką lubią najbardziej – czy to w kamperze, czy to pod namiotem

– przekonuje Marta Klamar, dyrektor zarządzająca Julinek Park.

Julinek CAMP to kemping i pole namiotowe, na którego terenie znajdują się zarówno parcele słoneczne z prądem, jak i zacienione z prywatną strefą grillową. To idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla miłośników leniuchowania, jak i dla aktywnych, poszukujących przygód – a tych na pewno nie zabraknie w znajdującym się tuż obok Julinek Parku. Pełen atrakcji, nie tylko dla najmłodszych, zadba o zabawę dla całej rodziny, dostarczając gościom mnóstwa rozrywki. Znajduje się tam m.in. Park Wodny pod gołym niebem, największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Goście Julinek CAMP mają dostęp do pełnego wachlarza udogodnień, które zapewniają komfortowy wypoczynek blisko natury:

  • Sanitariaty wyposażone w prysznice oraz toalety.
  • Przyłącze do prądu.
  • Bieżąca woda z kranu.
  • Strefa zabaw dla dzieci, z piaskownicą, huśtawkami oraz bocianim gniazdem.
  • Wyznaczone miejsca na ogniska i grill.
  • Sala zabaw dla najmłodszych.
  • 24h obsługa recepcji.
  • Wi-Fi.

Kemping dostępny jest w ciepłych miesiącach: od maja do października. Na terenie Julinek CAMP mile widziane są także pupile.   


Julinek Park oferuje rozrywkę dla całej rodziny i położony jest w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy. Park zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku została rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: goodonepr.pl