30. Jubileuszowa Edycja Meet the Bidder była pełną wrażeń całodzienną podróżą dookoła świata. Pierwsza część spotkań B2B odbyła się w pięciogwiazdkowym hotelu Westin w Warszawie. Najaktywniejsi profesjonaliści z biur podróży działający w sektorze MICE, wyjazdów luksusowych, szytych na miarę, agencji eventowych spotkali się  z wystawcami z całego świata.


Złotym Partnerem tej edycji była Arabia Saudyjska.

Prezentowane były filmy ukazujące atrakcyjność tego kierunku. Ten nieodkryty jeszcze przez turystów kraj zachęcał do przyjazdu kawą serwowaną z kardamonem i możliwością degustacji daktyli z największej oazy – Al-Ahsa.

Pojawili się przedstawiciele niemal wszystkich kontynentów. Swój potencjał turystyczny prezentowali: Arabia Saudyjska, Ras Al Khaimah, Jamajka, Etiopia, Cypr, Grecja, Chorwacja, Brandenburgia, Ukraina, ale też Polska – chociażby poprzez przydatną w branży aplikację IncentiveApp i linie PLL LOT. Hotelarze też byli aktywnymi wystawcami – w tym powracający polski Mrągowo Resort & Spa i Kempinski Istria ale też Vienna House, Barcelo Hotels, Melia, Movenpick. Dzięki nim jak i restauratorom warszawskim pojawiło się wiele ciekawych nagród w MICE BINGO. Przewodnicy bez Granic podkreślili swą obecność dodatkowo prowadząc grupę z hotelu do Browarów Warszawskich, na koktajl z przysmakami greckimi w restauracji Olivos, ufundowany przez warszawskie biuro Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej.

Urozmaiceniem oferty Wystawców MTB była obecność Sassy Warsaw – klubu w Browarach Warszawskich, który na koniec dnia gościł wszystkich urządzając jubileuszowe party 30. Edycji Meet the Bidder z wykwintnymi koktajlami i dobrą muzyką. Konkurs na kreatywny element stroju nagrodziło Muzeum Polin, a konkursy prowadziła z humorem Klea z Sassy Events z Cypru. Zwieńczeniem dnia był piękny jubileuszowy tort w kształcie dwóch półkul.

Ci, co dotrwali do końca, nie żałowali! Ci, co nie zdążyli tym razem, już teraz mogą zaplanować swój udział w jesiennej edycji MTB dnia 23 listopada 2022.

Tekst i zdjęcia: Travel Bidder