Kampania #DubaiDestinations, realizowana przez Brand Dubai, departament biura medialnego rządu Dubaju, wkroczyła w swoją ostatnią fazę. Jej organizatorzy zapraszają mieszkańców i turystów do odkrycia letniej oferty Dubaju. Obecny sezon #DubaiDestinations potrwa do końca sierpnia. Są w nim prezentowane najlepiej oceniane letnie atrakcje miasta i jego charakterystyczne punkty, m.in. spokojne plaże, parki wodne i malownicze hotele.

Najnowszy sezon kampanii #DubaiDestinations zaprasza mieszkańców i gości do odkrywania wyjątkowych miejsc, które Dubaj oferuje w miesiącach letnich. Jak zawsze, łączymy siły z jednostkami rządowymi, interesariuszami branżowymi z sektora publicznego i prywatnego oraz mediami, aby zwiększyć świadomość o różnorodnej gamie letnich atrakcji. Dzięki interaktywnym przewodnikom i angażującym treściom medialnym staramy się tworzyć fascynujące narracje, które pokazują istotę doświadczenia Dubaju, zachęcając ludzi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i całego świata do przeżycia niesamowitych przygód w mieście

powiedział Shaima Al Suwaidi, dyrektor marki Dubai.

W ramach kampanii, Brand Dubai wprowadzi kolekcję interaktywnych przewodników, oferujących cenne informacje na temat najważniejszych letnich atrakcji Dubaju. Od najwyżej ocenianych obozów dla dzieci po ekscytujące atrakcje wodne i czarujące hotele —przewodniki są niezbędnym źródłem informacji do odkrywania tego, co najlepsze latem. Kampania #DubaiDestinations zwróci również uwagę na atrakcje wewnątrz budynków, takie jak centra handlowe, restauracje z placami zabaw, obiekty sportowe i parki tematyczne.

Brand Dubai będzie współpracować z najbardziej utalentowanymi twórcami z Emiratu, w tym influencerami, fotografami, twórcami treści w mediach cyfrowych, artystami wizualnymi oraz animatorami, aby tworzyć atrakcyjne treści dotyczące oferty miasta.

Kampania jest prowadzona w mediach cyfrowych, telewizyjnych i drukowanych aby zapewnić dotarcie do dużej części odbiorców lokalnych i międzynarodowych.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Travel Advance