MeetingPlanner.pl zaprasza do udziału w 40. spotkaniu branży eventowej MP Fast Date®, które odbędzie się w hotelu NYX Hotel Warsawojużo27 lipca. Dzięki sprawdzonej formule będzie okazja zapoznać się z najciekawszymi i często nieznanymi obiektami i usługami eventowymi. Przy okazji będzie można nawiązać relacje biznesowe z ludźmi, którzy je reprezentują.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, który powstał w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby organizatorów wydarzeń. Jego celem jest poznanie przez event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski mają oni możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń.

Cel spotkania:

  • Poznasz najciekawsze miejsca i usługi eventowe z całej Polski
  • Nawiążesz bezpośredni kontakt z oferentami
  • Zbudujesz nowe relacje w sprzyjającej atmosferze
  • Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami spotkania
  • Dobrze przygotujesz się do jesiennego sezonu w branży

Warunki udziału: Uczestnictwo jest bezpłatne dla zarejestrowanych meeting plannerów. Liczba miejsc jest ograniczona, a ostateczna decyzja o zakwalifikowaniu uczestnika należy do Organizatora.

Źródło: Portal MeetingPlanner.pl