Zdjecie: pixabay
12 stycznia 2022 branża Eventowa będzie mogła spotkać się ponownie w EXPO XXI w Warszawie. Na ten dzień zaplanowane jest Forum Branży Eventowej (FBE), którego misją jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z pracownikami, klientami oraz innymi uczestnikami całego przedsiębiorstwa.  Forum Branży Eventowej 2022 to 9 wystąpień na scenie głównej oraz kilkanaście wystąpień na scenie Forum Turystyki Zorganizowanej. Nie zabraknie też zapewne dużej dawki energii podczas całego wydarzenia.

Rejestracja na imprezę została już otwarta. Udział w FBE to możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych i podtrzymania starych relacji oraz zaktualizowania wiedzy na temat najciekawszych miejsc, usług, atrakcji, gier i artystów rynku eventowego. To też okazja, aby miło spędzić czas w gronie znajomych. W trakcie edycji 2022 FBE omówione zostaną nowe warunki rynkowe, z którymi musi zmierzyć się branża w kolejnym roku. Analizie i ocenie poddany zostanie również rok 2021. Podjęta zostanie próba prognozy trendów na najbliższą przyszłość.

Kluczowym zagadnieniem tegorocznego programu będzie debata Think Mice dotycząca odbudowy branży. Ważnym tematem będzie również szczegółowe omówienie trendów 2022 w branży eventowej. Tego tematu podejmie się na Scenie Głównej dr Krzysztof Celuch. Omówione zostaną również wyjątkowe, a często niedoceniane korzyści, wynikające ze stosowania event marketingu w komunikacji marki. Nie zabraknie też ważnego wystąpienia na temat przywództwa w projektach eventowych oraz prowadzeniu zespołów w branży event marketingowej. Temat ten będzie omawiany przez Bartosza Bieszyńskiego.

W edycji 2022 ponownie pojawią się dwie sceny. Scena główna przygotowana na przyjęcie 700 słuchaczy oraz mała scena, na której pojawią się tematy związane z turystyką zorganizowaną i marketingiem miast.

Forum Branży Eventowej powróci po rocznej przerwie. Ze względu na pandemię organizatorzy nie zdecydowali się na realizację projektu w 2021 roku. Wsparcie dla branży, która najbardziej ucierpiała podczas pandemii, będzie dużym zastrzykiem pozytywnej energii dla „Mam nadzieję, że FBE 2022 pomoże nam wszystkim z optymizmem patrzeć w przyszłość i da nam dużo pozytywnej energii i siły by przetrwać na rynku, który nadal nie jest stabilny” – powiedziała Agnieszka Huszczyńska, organizatorka FBE.

W 2020 r. w FBE wzięło udział ponad dwa tys. profesjonalistów z branży i 189 dostawców. Organizatorzy wierzą, że edycja 2022 również zgromadzi liczną grupę przedstawicieli rynku eventowego. Think Mice po raz kolejny objął wydarzenie patronatem medialnym.
Najbliższa edycja Forum Branży Eventowej zakończy się bowiem galą finałową XI edycji Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE).

 Źródło: ThinkMice.pl

Tekst: Anna Molęda – Kompolt