Do zespołu dołączyło dwóch nowych ekspertów z branży turystycznej: Patrycja Krybus jako Sales and Development Manager oraz Grzegorz Matijcio jako Key Account Manager. Tym samym tour operator wdraża swoją strategię „Let’s be friends” – unikalnego schematu współpracy B2B polegającej na proaktywnym wsparciu lokalnych agentów przez regionalny zespół Join UP!

Grzegorz Matijcio został w Join UP! Polska nowym Key Account Managerem i będzie odpowiedzialny za rozwój współpracy z kluczowymi agentami sieciowymi oraz regionalnymi agentami z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Grzegorz z wykształcenia jest handlowcem i marketingowcem, absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Z branżą turystyczną związany jest od początku swojej kariery zawodowej. Współpracował z Wakacje.pl, pełnił również funkcję regionalnego kierownika sprzedaży w Prima Holiday oraz Sun&Fun. Prywatnie Grzegorz jest zapalonym muzykiem, żeglarzem i kucharzem ze szczególnym zamiłowaniem do kuchni azjatyckiej i włoskiej.

Patrycja Krybus objęła stanowisko Sales and Development Managera w Join UP! Polska w regionie południowo-zachodnim. W nowej roli będzie odpowiedzialna za Śląsk, Opolszczyznę i Dolny Śląsk. Patrycja jest managerem z bogatym doświadczeniem w branży turystycznej. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2017 roku w Wakacje.pl w Raciborzu. W kolejnych latach pracowała w Sun&Fun pełniąc rolę kierownika regionalnego. Jej celem jest rozwój pakietów wycieczek do miejsc takich jak Sri Lanka i Zanzibar, które są częścią portfolio Join UP! Polska. Prywatnie również jest pasjonatką egzotycznych podróży, podczas których odwiedziła m.in.: Kajmany, Jamajkę, Meksyk, Dominikanę, Kubę, Kenię, Zanzibar, Sri Lankę, Tajlandię, Katar i Dubaj.

To nie koniec rekrutacji w Join UP! Polska. Warto przypomnieć, że w ostatnich miesiącach do zespołu dołączyły także Dagmara Krasińska i Agnieszka Piechocka, które zajmują stanowiska Destination Commercial Directors. Tour operator kontynuuje rozwój polskiego oddziału, a nazwiska kolejnych członków zespołu zostaną ogłoszone już w styczniu 2024 roku.

Agnieszka Piechocka jest osobą z 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu produktów premium w sektorze usług turystycznych i hotelarskich. Specjalizuje się w tworzeniu strategii  rozwoju i zwiększania rentowności produktu, a także budowania trwałych relacji biznesowych. Zarządzała wdrożeniem na polski rynek ofert ponad 300 greckich obiektów 3*, 4* i 5* oraz hoteli zlokalizowanych w egzotycznych miejscach takich jak: Dominikana, Kuba, Kenia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka i inne.

W globalnej strukturze Join UP! do jej głównych obowiązków będzie należała realizacja kompleksowej strategii produktowej nowych destynacji z uwzględnieniem trendów rynkowych, preferencji klientów i otoczenia konkurencyjnego. Agnieszka będzie kierowała zespołami z różnych obszarów w zakresie opracowywania, wdrażania i promocji nowych produktów dla wybranych destynacji, a także ulepszania istniejącej oferty.

mówi Sergey Kyrychenko, Business and Sales Development Manager/Managing Director Join UP!

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcia: 24/7Communication