W ofercie EXIM tours znajdują się już nie tylko popularne kierunki takie jak: Włochy, Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Cypr, Hiszpania, Tunezja, Turcja, Malta, ale także do odległych miejsc jak: Meksyk, Mauritius, Panama, Wyspy Zielonego Przylądka, Malediwy, Wietnam, Dominikana czy wyżej wspomniane Emiraty Arabskie. Loty Smartwings z Katowic do Ras Al Khaimah, będą odbywać się w każdą niedzielę zaczynając od 14.01.2024.

W grudniu minionego roku EXIM tours zostało uhonorowane najwyższą nagrodą „ORYKSY 2023”, przyznawaną przez Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah. Nie po raz pierwszy touroperator zajął pierwsze miejsce za największą liczbę turystów, którzy pojechali z biurem do Emiratu Ras Al Khaimah.

– powiedział Iyad  Rasbey, Wiceprezes Destination Tourism Development w Biurze Promocji i Rozwoju Turystyki Emiratu Ras Al Khaimah.

– wyjaśnia Prezes Zarządu EXIM tours Polska, Marcin Małysz.

Pierwszym rejsem 14 stycznia o 7.00 poleciało 189 pasażerów, obywateli Polski i Czech. Połączenie realizowane jest w ramach partnerskiej współpracy EXIM tours na obu rynkach. Rejs będzie wykonywany co niedziela, od 14 stycznia do 12 maja. Pasażerowie mają w cenie bagaż podręczny do 8 kg i rejestrowany do 23 kg. Na pokładzie zostaną poczęstowani bezpłatnie przystawką i ciepłym posiłkiem oraz bezalkoholowymi napojami. Chętni będą mogli także skorzystać z płatnej oferty napojów i posiłków.

Kilka dni temu, 7 stycznia, EXIM tours zainaugurował także bezpośrednie połączenie czarterowe z lontniska Chopina w Warszawie do Salalah w Omanie. Rejs we współpracy z liną Enter Air zaplanowany jest co niedziela do końca marca.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: EXIM tours