Biuro podróży EXIM tours dostało nową gwarancję ubezpieczeniową na sezon 2023/2024 w towarzystwie ubezpieczeniowym ERGO Ubezpieczenia Podróży. Nowa gwarancja wzrosła aż do kwoty 85 milionów złotych i jest ważna do końca sierpnia 2024.

W ubiegłym sezonie ta sama gwarancja wynosiła 51 milionów złotych. Zwiększenie zabezpieczenia do 85 milionów złotych wynika z powiększania działalności i zabezpiecza interesy klientów Touroperatora.

Dziękujemy naszym klientom i agentom za zaufanie

– powiedział Prezes Zarządu EXIM tours Polska, Marcin Małysz.

W ofercie EXIM tours znajdują się nie tylko popularne kierunki takie jak: Włochy, Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Cypr, Hiszpania, Tunezja, Turcja, Malta, ale także do odległych miejsc jak: Meksyk, Mauritius, Panama, Wyspy Zielonego Przylądka, Emiraty Arabskie, Malediwy, Wietnam, Dominikana i inne. Dynamiczna rynkowa ekspansja sprawia, że EXIM tours ma coraz więcej klientów.

To ważny i niezbędny krok w ekspansji naszej firmy. Poszerzanie oferty idzie w parze ze wzrostem gwarancji, co wzmacnia poczucie bezpieczeństwa naszych partnerów i klientów. Jest też dowodem stabilnej pozycji i trendu rozwoju, który obserwujemy w naszej spółce

– dodaje Marcin Małysz.

Touroperator stale podnosi jakość świadczonych usług oraz poszerza swoją ofertę na nowe kierunki, w tym m.in. loty Smartwings z Katowic do Ras Al Khaimah, które odbywać się będą w każdą niedzielę od 14.01.2024.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i grafika: Zespół Prasowy EXIM