W mniej niż w dwie godziny można znaleźć się w miejscu, które oszałamia pięknem i różnorodnością natury, zachwyca gościnnością i przepyszną lokalną kuchnią oraz zapewnia kapitalne zaplecze konferencyjne – perfekcyjne na każdy wyjazd biznesowy. Zorganizuj konferencję, szkolenie, sympozjum, prezentację czy imprezę integracyjną w zniewalającej Chorwacji i daj się oczarować klimatowi leniwego, słonecznego popołudnia!

Niecałe 2 godziny lotu tyle wystarczy, by poczuć pierwsze promienie chorwackiego słońca i podmuchy ciepłego powietrza. To atrakcyjna lokalizacja dla biznesu ze względu na bezpośrednie loty z Polski m.in. do Zagrzebia, Splitu, Dubrownika czy Zadaru. Chorwacja to również nowoczesna sieć dróg i autostrad. Umożliwiają one szybkie przemieszczanie się, np. ze stolicy na wybrzeże, i komfortową organizację atrakcji dla kontrahentów czy pracowników. Przykładowo droga z Zagrzebia do Zadaru zajmuje tylko 3 godziny.

Chorwacja to hipnotyzująca wielobarwność – stale niebieskie niebo, seledynowe i krystalicznie czyste morze, malownicze zatoczki, bujna roślinność, biało-pomarańczowe budynki… Nasycony kolorami krajobraz zachwyca i sprawia, że trudno oderwać od niego oczy. Na niewielkiej powierzchni znajdziesz m.in. morze, jeziora, góry, wodospady, jaskinie i niziny. Dodatkowo nietknięta ręką człowieka przyroda łączy się z bogatą historią, niecodzienną architekturą i kulturą. To wszystko zapewnia niesamowitą przestrzeń dla turystyki biznesowej i organizacji różnych eventów, np. prezentacji produktu z niecodziennym tłem.

Atrakcje, które dodają energii lub… wyciszają

Dzięki różnorodności krajobrazu w Chorwacji z łatwością można zorganizować ciekawe aktywności lub tematyczny wyjazd MICE m.in.
● rejsy firmowe po Adriatyku z 1244 wyspami oraz wysepkami;
● zwiedzanie słynnych zakątków, np. wycieczka po Dubrowniku śladami „Gry o Tron”;
● odkrywanie dziewiczej natury w malowniczych Parkach Narodowych, w tym sportowe
integracje;
● degustacje, np. wine tasting w jednej z klimatycznych chorwackich winnic.

Kuchnia, która zaskakuje

Chorwacką różnorodność zauważysz także w kuchni – każdy region to inne specjały, którym nie sposób się oprzeć! Jest prosto, a jednocześnie pysznie. Na gości czekają zarówno swojskie konoby, jak i wykwintne restauracje docenione przez Michelin, które doskonale nadają się na firmową kolację czy wieczorny ekskluzywny event.Lokalna kuchnia zaskakuje bogactwem smaku i aromatu: od świeżych ryb i owoców morza, przez ser z Pagu i pršut (suszoną szynkę), aż po rewelacyjne wina z okolicznych winnic. A to tylko kilka z setek dostępnych opcji!

Otwarty i ciepły styl życia inspiruje także do świeżego spojrzenia na rzeczywistość. Gościnni i życzliwi gospodarze zrobią wszystko, by wyjazd biznesowy był udany i naprawdę niezapomniany! Zaplecze konferencyjne, które spełni najbardziej wygórowane wymagania

Nowoczesne centra konferencyjne i duże hotele, historyczne lokalizacje zapierające dech w piersiach – czego tym razem szukasz? W Chorwacji z łatwością wybierzesz perfekcyjne miejsce, które stanie się doskonałym tłem dla Twojego eventu na kilka, kilkaset lub nawet kilka tysięcy osób.

Dzięki profesjonalnemu zapleczu konferencyjnemu (komfortowe miejsca noclegowe, wygodne mniejsze i większe sale, nowoczesne technologie) każdy wyjazd zapewni gościom niezapomniane wrażenia. Chorwacja to również jedno z tych miejsc, które turyści uwielbiają za poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Chorwacja to perfekcyjne miejsce dla biznesu – zapewnia Chorwacka Wspólnota Turystyczna

Więcej informacji: https://croatia.hr/pl-pl/turystyka-biznezowa

Tekst: MM
Źródło: Chorwacka Wspólnota Turystyczna