Monika Saternus z branżą hotelarską związana jest od 2004 roku. Swoją karierę rozpoczęła od działu recepcji w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Z marką Aries Hotel & Spa związała się w 2019 roku rozpoczynając pracę jako Supervisor Recepcji, a następnie Kierownik Operacyjny. Jej wieloletnie doświadczenie, rzetelne podejście do obowiązków i serce hotelarza zaowocowały awansem na Dyrektora Aries Hotel & Spa w Zakopanem.

Prywatnie mama nastolatka, wielbicielka podróży i dobrej lektury. Nazywany przez swoich Gości „hotelem z duszą”, pięciogwiazdkowy Aries Hotel & SPA powstał w miejscu legendarnego Domu Turysty PTTK w centrum Zakopanego i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i zasłużonym zaufaniem Gości.  

Kacper Mamcarz, dotychczasowy Project Manager ds. Kluczowych Inwestycji obejmie 1 grudnia 2023r. stanowisko Dyrektora Aries Residence Bukowina w Bukowinie Tatrzańskiej. Obiekt będzie oferować pobyt w 116 luksusowych apartamentach, a do dyspozycji Gości będą między innymi 2 zewnętrzne jacuzzi, 2 wewnętrzne jacuzzi, strefa saun, Delikatesy Aries, sala zabaw, parking i garaż podziemny. Kacper Mamcarz rozpoczął karierę zawodową w Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. 8 lat temu jako Kierownik Recepcji w Aries Hotel & Spa w Zakopanem. Rozwijając w tym czasie swoje kompetencje hotelarskie oraz menadżerskie w 2016 roku objął stanowisko Kierownika Operacyjnego, a od stycznia 2022 roku Dyrektora Aries Hotel & Spa Zakopane.  

Spółka Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. została utworzona w 2012 roku i realizuje hotelową oraz restauracyjną działalność operacyjną Spółki Platan Group, która od ponad 20 lat działa na rynku deweloperskim i z sukcesami świadczy usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Inwestor rozszerza w ostatnich latach spektrum działalności o rynek apartamentów inwestycyjnych realizując m.in. aparthotel Witkac Residence by Aries w Zakopanem – 77 apartamentów, Aries Residence w Krynicy Zdroju z 200 apartamentami zlokalizowanymi w kameralnych budynkach oraz Lago Park Apartments by Aries w Mierkach koło Olsztynka, w którym przewidziano łącznie 77 apartamentów. Najnowszym przedsięwzięciem w ramach marki Aries jest realizacja kompleksu hotelowego Aries Residence Karpacz na działce sąsiadującej ze świątynią Wang – obowiązkowym punktem w turystycznym portfolio Karkonoszy. W ramach resortu powstaną 72 apartamenty o najwyższym standardzie wykończenia, ze strefą wellness i SPA, basenem i restauracją.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcia: Platan Group