Od 1 lipca Aviareps pełni rolę wyłącznego przedstawiciela SunExpress w zakresie sprzedaży, dystrybucji i obsługi klienta na terenie Polski.

SunExpress to spółka joint venture Lufthansy i Turkish Airlines założona w 1989 roku, będąca jednym z wiodących przewoźników oferujących całoroczne połączenia z Polski do Turcji. Pasażerowie z Warszawy mogą korzystać z codziennych rejsów do Antalyi, popularnego ośrodka turystycznego. Natomiast loty z Krakowa obsługiwane są trzy razy w tygodniu. W prestiżowym dla branży rankingu Skytrax, SunExpress zdobył nagrodę w kategorii „Best Leisure Airline in Europe”. Przewoźnik dysponuje flotą złożoną z samolotów Boeing 737-800 zapewniajacych bezpieczeństwo i komfort podróży.

Partnerstwo z Aviareps jako GSA przynosi SunExpress nowe możliwości wzmacniania swojej obecności na polskim rynku. Aviareps, z szeroką siecią kontaktów, doświadczeniem oraz zaangażowaniem w rozwój swoich klientów, będzie reprezentować SunExpress w zakresie sprzedaży, dystrybucji oraz obsługi klienta w Polsce. To strategiczne partnerstwo umożliwi rozszerzenie widoczności i dostępności oferty SunExpress, a także wzmocni relacje z lokalnymi partnerami branżowymi.

SUNEXPRESS

Założony w Antalyi w 1989 roku jako spółka joint venture między Turkish Airlines i Lufthansą, SunExpress działa jako ambasador turystyki między Turcją, a Europą dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie lotnictwa. SunExpress obsługuje ponad 175 portów lotniczych w 30 krajach i obsługuje ponad 10 milionów pasażerów rocznie. Z siedzibami w Antalyi i Frankfurcie oraz bazami w Izmirze i Ankarze, SunExpress zatrudnia ponad 3500 pracowników. Przewoźnik posiada flotę 66 samolotów. SunExpress został uznany za “Best Leisure Airline in Europe” w najnowszym rankingu przeprowadzonym przez Skytrax. Szczegółowe informacje na temat SunExpress można znaleźć na stronie www.sunexpress.com.

AVIAREPS

Aviareps to wiodąca światowa marka reprezentująca firmy z branży lotniczej, turystycznej i hotelowej oraz marki artykułów spożywczych i napojów. Powstała w 1994 w Niemczech z założeniem wspierania klientów w wejściu na rynki światowe. Aktualnie AVIAREPS jest obecny niemal na całym świecie, na sześciu kontynentach.

Portfolio Aviarepsu obejmuje rozległą wiedzę ekspercką w zakresie reprezentacji i sprzedaży, marketingu i komunikacji, rozwoju biznesu, rozwiązań IT i usług finansowych. Oprócz ugruntowanych już działań General Sales Agents (GSA) i marketing turystycznego AVIAREPS zapewnia ponad 250 klientom wsparcie w marketingu internetowym, reklamie, public relations, komunikacji kryzysowej, social mediach, koordynacji imprez, sprzedaży, projektowaniu stron internetowych itd.

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: AVIAREPS Poland