9 listopada zostały otwarte dwa nowe salony sprzedaży Anex Tour – w Galerii Północnej w Warszawie i CH Silesia City w Katowicach. To kolejne punkty touroperatora na mapie Polski. Wcześniej otwarto trzy salony w Warszawie, trzy w Katowicach i jeden we Wrocławiu. Zgodnie z zapowiedzią to nie koniec nowych punktów sprzedaży na polskim rynku.

– mówi Dominika Jurkowska, Zastępca Dyrektora Generalnego Anex Tour Poland.


Anex Tour działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i obecny jest w 39 krajach. Touroperator w swojej ofercie posiada popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią czy Grecją. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.

Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski planuje wyloty z największych miast w Polsce: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Jako pierwszy Touroperator w historii oferuje swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777. 

Opracował: Mirosław Mikulski
Źródło i zdjęcie: Anex Tour